img
Fuar Sepeti 11 Şubat 0 77

Uluslararası Donanım Fuarı:Eisenwarenmesse International Har

İlki 1971 yılında gerçekleştiren Eisenwarenmesse, Koelnmesse GmbH Organizatörlüğünde 165.000 metrekarelik alanda 2 yılda bir gerçekleşen dünyadaki en büyük uluslararası fuardır. 2020 yılında 01-04 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olup,2018 yılında 2762 katılımcı,47424 ziyaretçiyi konuk etmiştir.

Eisenwarenmesse; el aletleri, elektrikli el aletleri ve aksesuarları, makine aletleri, atölye ve fabrika ekipmanları / endüstriyel tedarik, koruma ekipmanları, sabitleme ve sabitleme teknolojisi, bina ve mobilya tertibatları, sıhhi tesisat ve bağlantı parçaları, kimyasal ürünler, yapı malzemeleri, elemanlar, aksesuarlar ve dış yapılar, otomotiv malzemeleri ve aksesuarları, iki tekerlekli aksesuarlar, akıllı ev, sanayi hizmetleri gibi çok sayıda ürünü sergi konusu etmektedir.

Dünyanın her yerinden karar vericileri, sektörün yeni ürünlerini, yeniliklerini ve trendlerini keşfetmek için donanım endüstrisinin önde gelenlerini bir araya getirmesi açısından önem arz etmektedir.

Başta Mühendislik, İmalat, Makine, Metalurji endüstrisi olmak üzere sektör ilgilenicileri için Eisenwarenmesse dikkate alınması gereken önemli fuarlardan biridir.

Köln’de Ulaşım:

Ulaşım otobüs,metro ve tramway ile her yere mümkündür. Dar sokaklara sahip olmasından ötürü bisiklet de tercih edilebilmektedir.

Köln’de Konaklama:

Köln’e ilk defa seyahat edecekler için ideal olan Altstadt Nord, kentin merkezinde uygun fiyatları bulmak için Altstadt Süd, gece hayatının canlı olduğu Neustadt (Nord & Süd), çocuklu ailelere uygun ve daha sakin kesimi olan Deut konaklama bölgelerindendir.

Yorumlar:


Bu gönderiye hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: