img
Fuar Sepeti 26 Mart 0 20

Uluslararası Gıda Fuarı: Anuga Cologne

Anuga, Köln'de her iki yılda bir düzenlenen perakende ticaret ve yemek servisi ve catering pazarı için dünyanın önde gelen gıda fuarıdır.

Anuga Cologne Fuarı Nedir?

1924 yılında kurulan ve yeni sürümü 09-13 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Anuga Cologne, 2017 yılında 107 ülkeden 7972 katılımcı ve 201 ülkeden 169653 ziyaretçi konuk etmiştir.

Gıda perakendecileri ve toptancıları, içecek perakendecileri ve toptancıları, ticaret kooperatifleri, eczaneler, sağlıklı gıda mağazaları, ticaret temsilcileri, gıda ithalatçıları ve ihracatçıları gibi ziyaretçileri ve katılımcıları tek çatı altında başarılı ile toplamaktadır.Sayısal verilere de bakıldığında sektörünün önemli bir payını bir arada tutmaktadır.

Anuga Cologne Fuarı ‘na Neden Katılmalısınız?

  • Anuga fuarı; destekleyici programlara,ürünlere ve yiyecek-içecek endüstrisinin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Fuarın uluslararası yönelimi, onu türünün önde geleni olmasına olanak sağlamıştır.
  • Anuga, dünyanın en büyük ve en önemli yiyecek ve içecek fuarlarından biri olarak yeni pazarlar ve hedef gruplar, tüm trendler ve temalar ve hepsinden önemlisi birinci sınıf temaslar ve iş anlaşmaları için ideal bir platformdur.

Anuga Cologne Fuarı‘nda Sizi Neler Bekliyor?

Pişmiş ürünler, bira, faturalandırma sistemleri, ekmek, şampanya, temizlik ekipmanları, kahve, kahve makineleri, hazır yemek, tabak takımı, çatal bıçak takımı, süt ürünleri, bulaşık yıkama teknolojisi, kaliteli gıda, balık, dondurulmuş gıda, meyve, sıcak içecekler, dondurma, dondurma ürünleri, bilgi sistemleri, meyve suları, mutfak aletleri, et, süt, süt ürünleri, maden suyu, organik ürünler, kümes hayvanları, soğutma ekipmanları, sosis, servis ekipmanları, mağaza ekipmanları, mağaza armatürleri, alkolsüz içecekler , alkollü içkiler, temel gıdalar, çaylar, sebzeler, atık teknolojisi, şarap gibi ürün başlıklarını bulmak mümkündür.

Köln’de Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Her biri geniş ağa sahip otobüs, metro ve tramvay hatları sayesinde sorun yaşamadan kentin her noktasına ulaşım mümkündür. Toplu ulaşım araçlarıyla yolculuk etmek için ihtiyacınız olan biletleri otomatlardan veya gişelerden kolayca satın alabileceğiniz gibi bindiğiniz otobüsün şoföründen de temin edebilirsiniz. Tek seferlik biletlerin yanı sıra kentte uzun süre kalacaksanız, ulaşımı ekonomik hale getiren 3 veya 7 günlük seçeneklerden birisini de temin edebilirsiniz. Tüm bu gelişmiş sistemin üzerine Köln’de ulaşım için bir de uygun fiyatlı bisiklet kiralama hizmeti devreye alınmış. “Call a Bike” adlı bu sistemden yararlanarak, kentin dar sokaklarında dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz.

Köln’de Konaklama Seçenekleri

Köln’de konaklama için en merkezi, en turistik ve en çok tercih edilen bölgede olarak, Old Town/Eski Şehir Bölgesi (Alstadt Nord)

Köln’de uygun fiyatlı konaklama için uygun olan bölge, Alstadt Süd Bölgesi‘dir.

Köln’de ailecek kalınabilecek nezih bir ortam için Deutz Bölgesi.

Gece hayatı için ise en ideal bölge Neustadt-Nord Bölgesi‘dir.


Yorumlar:


Bu gönderiye hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: