Fuar Takvimi

Yurt içi ve yurt dışı tüm fuarların takvimine tek tık ile ulaşabilir, ülkeye, sektöre veya fuar adına göre filtre yapabileceğiniz liste Fuar Sepeti'nde!
Fuar Adı Fuar Tarihi Sektör Ülke Şehir Durum Detaylar
Healthcare Travel Expo Kiev 19 May 2024 Medikal & Sağlık Ukrayna Kiev Tarih Açıklandı Detaylar
InterFood Azerbaijan Baku 19 May 2024 Yiyecek Azerbaycan Bakü Tarih Açıklandı Detaylar
ATD Convention & Expo 19 May 2024 Otomotiv ve Yan Sanayii A.B.D. New Orleans Tarih Açıklandı Detaylar
SMART Automation Austria 19 May 2024 Endüstriyel Ekipman Avusturya Viyana Tarih Açıklandı Detaylar
GEO Business Geospatial Trade Exhibition 19 May 2024 Elektrik ve Elektronik İngiltere Londra Tarih Açıklandı Detaylar
Elements Exhibition for Furniture and Joinery Suppliers 19 May 2024 Ağaç İşleme ve Mobilya Sanayii İngiltere Birmingham Tarih Açıklandı Detaylar
The W Exhibition 19 May 2024 Ağaç İşleme ve Mobilya Sanayii İngiltere Birmingham Tarih Açıklandı Detaylar
MIX - Maak Industrie Expo 19 May 2024 Yapı ve İnşaat Teknolojileri Hollanda Hardenberg Tarih Açıklandı Detaylar
MachExpo Kazakistan 20 May 2024 Makine ve Üretim Teknolojileri Kazakistan Astana Tarih Belirsiz Detaylar
International Apparel and Textile Fair Dubai 20 May 2024 Ev Tekstili & Moda Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Tarih Açıklandı Detaylar
Metalloobrabotka 20 May 2024 Makine ve Üretim Teknolojileri Rusya Moskova Tarih Açıklandı Detaylar
FSA FoodService Australia 20 May 2024 Turizm Avustralya Sydney Tarih Açıklandı Detaylar
ANPIC 20 May 2024 Ev Tekstili & Moda Meksika Leon Tarih Açıklandı Detaylar
SIPSA-FILAHA 20 May 2024 Tarım & Hayvancılık Cezayir Alger Tarih Açıklandı Detaylar
METALLOOBRABOTKA 20 May 2024 Metal ve Sac İşleme Rusya Moskova Tarih Açıklandı Detaylar
Cabsat Dubai 21 May 2024 Elektrik ve Elektronik Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Tarih Açıklandı Detaylar
Erbil Building 21 May 2024 Yapı ve İnşaat Teknolojileri Irak Erbil Tarih Açıklanacak Detaylar
PLASTICA Athens 21 May 2024 Plastik ve Ambalaj Yunanistan Atina Tarih Açıklandı Detaylar
DENTEX Zagreb 21 May 2024 Medikal & Sağlık Hırvatistan Zagreb Tarih Belirsiz Detaylar
Salon Infirmier Paris 21 May 2024 Medikal & Sağlık Fransa Paris Tarih Açıklandı Detaylar
XYLEXPO 21 May 2024 Ağaç İşleme ve Mobilya Sanayii İtalya Milano Tarih Açıklandı Detaylar
PLASTPOL 21 May 2024 Plastik ve Ambalaj Polonya Kielce Tarih Açıklanacak Detaylar
100% DESIGN 21 May 2024 Mobilya Dekorasyon İngiltere Londra Tarih Açıklandı Detaylar
Internet of Things World 21 May 2024 Elektrik ve Elektronik A.B.D. San Jose Tarih Açıklandı Detaylar
Mega Clima Nigeria 21 May 2024 Enerji Isı ve Havalandırma Nijerya Lagos Tarih Açıklandı Detaylar
Fuarcılık sektöründe büyüme, hız kesmeden devam ediyor. Tüm dünyada birbirinden farklı kategoriye sahip firmalar fuarlara katılırken, fuar takvimi de bu konuda onlara bir yol haritası çiziyor. Bu yüzden fuara zamanında katılımlarda fuar takvimi oldukça önemli bir yere sahip. Fuarları takip etmenize yarayacak 2024 fuar takvimini bu sayfada bulabilirsiniz.

Fuar Takvimi ve Popüler Fuarlar

Fuarlar, işinizi büyütmek ve yeni fırsatlara doğru yelken açmak için iş dünyası açısından en avantajlı organizasyonlardan bir tanesidir. İstanbul fuar takvimi, çeşitli fuarların sebebi sebebiyle çeşitlilik gösterebiliyor. Bazı fuarlar online düzenlenirken, bazı fuarlar ise büyük fuar alanlarında düzenleniyor. İstanbul’da düzenlenen birçok fuarı şöyle sıralayabiliriz:

Tekstil Fuarları

Tarım & Hayvancılık Fuarları

Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarları

Ambalaj Fuarları

Makine ve Üretim Teknolojileri Fuarları

Turizm Fuarları

Medikal & Sağlık Fuarları

Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarları

Teknoloji Fuarları

Otomotiv ve Yan Sanayii Fuarları

Elektrik ve Elektronik Fuarları

Oyuncak Fuarları

Fuar Takvimi 2024

2024 yılında birbirinden ilgi çekici fuarlar firmaları ve tüketicileri bekliyor olacak. Bu yüzden Türkiye’de İstanbul ve başka illerde faaliyet gösteren pek çok firma her sene çeşitli kategorilerde düzenlenen yurt içi fuarlara katılım göstermeye devam ediyor. Gerek İstanbul yurt içi fuarları, gerekse de Ankara yurt içi fuarları gibi fuarlar, en çok talep gören ve ziyaretçi oranı yüksek organizasyonlar arasında yer alıyor. Eğer siz de işinizi büyütmek, farklı firmalarla tanışmak ve firmalar hakkında bilgi sahibi olmak için yurt içi fuarlara katılım gösterebilirsiniz.

İstanbul Fuar Takvimi

Dünyanın en kozmopolit şehirlerinden birisi olan İstanbul hem yerli hem de yabancı yatırımcılar için bir cazibe merkezi haline geldi. Özellikle işlerini büyütmek isteyen firmalar ve daha küçük ölçekli şirketler tarafından tercih edilen fuarlar, potansiyel müşterilerin ve katılımcıların o konuda hakkında merak ettiği her şeyi ve daha fazlasını İstanbul fuarlarında bulabiliyorlar. İstanbul’da düzenlenen fuarlar genellikle İstanbul Fuar Merkezi, Tüyap Fuarı ve CNR Fuar Merkezi gibi yerlerde düzenleniyor.

Türkiye Fuar Takvimi

Birçok farklı sektörde yer alan iş yeri, tanıtımlarını yapma fırsatını fuarlarda yakalamakta olup, Türkiye’de de bu yüzden çok sayıda fuar düzenlenir. Türkiye ise bu noktada fuarcılık sektöründeki lider ülkeler arasında bulunuyor. Katılımcılar Tüyap fuar takvimi, CNR fuar takvimi, İzmir fuar takvimi, İstanbul fuar takvimi ve TOBB fuar takvimi gibi takvimleri titizlikle takip ederek fuarlar hakkında bilgi edinmek istiyor. Türkiye’de düzenlenen fuarları Fuar Sepeti’nden takip edebilir, fuar katılımlarınız için profesyonel destek alabilirsiniz.

Yurt Dışı Fuar Takvimi

İşinizi yurt dışına taşımaya ne dersiniz? Almanya fuarları, Çin fuarları, Fransa fuarları, İtalya fuarları, A.B.D fuarları, İngiltere fuarları, Rusya fuarları ve Azerbaycan fuarları takvimleri Fuar Sepeti’nde yer alıyor. Globalleşen dünyada, global yeniliklere açık firmalar yurt dışı fuarları sayesinde bilinirliklerini arttırıyor. Siz de firmanızı uluslararası alanlarda temsil edebilir, mevcut iş ortakları ile iş ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

KOSGEB Destekli Fuar Takvimi

Bilindiği üzere ülkemizde ve yurtdışında KOSGEB destekli birçok fuar düzenleniyor. Eğer siz de ticari organizasyonlarınız için gereken maliyetleri azaltmak istiyorsanız KOSGEB destekli fuarları takip etmeniz bu noktada büyük önem taşıyor. Yıllarda sektörde adı güvenle anılan Fuar Sepeti’nde ulaşımdan konaklamaya kadar birçok cazip hizmeti ve KOSGEB destekleri fuarlara dair bilgiyi burada alabilir, hatta gerekli prosedürleri yerine getirdiğiniz taktirde KOSGEB’den destek de alabilirsiniz. KOSGEB'in işletme geliştirme destek programları ile; yurt içi fuar desteği, yurt dışı iş gezisi desteği, nitelikli eleman, istihdam desteği, tasarım desteği, sınai mülkiyet hakları desteği, belgelendirme desteği, test ve analiz desteği, enerji verimli elektrik motorları değişimi desteği, bağımsız değerlendirme desteği ve model fabrika desteği gibi destekler alabilmeniz mümkün.

Fuar Takip Sayfamız ile Zamanında Fuarlar Hakkında Bilgi Alın

Onlarca fuar içinde işinize en uygun fuarlar Fuar Sepeti’nde! Fuarlara katılımın arttığı son zamanlarda diğer firmalardan farklı olduğunu hedef kitlesine anlatan firmalar bu sayede tüketicilerin aklında farklı bir yerde konumlanabilir. Üstelik fuar sektöründe rekabetin yüksek olduğu da bilinen bir gerçek. Fuar Sepeti ile İstanbul fuarları, Bursa fuarları, Ankara fuarları, Konya fuarları, İzmir fuarları ve Antalya fuarları hakkında bilgi alabilirsiniz. Fuar Sepeti’nde birbirinden farklı fuarlar bulabilir, kurumsal etkinlik düzenlemek için profesyonel destek alabilir ve fuar ihtiyaçlarınıza göre uygun fiyatları çözümler bulabilirsiniz.