Agritechnica Hannover

Uluslararası Tarım Makinaları Fuarı

Agritechnica, Hannover'de iki yılda bir düzenlenen tarım makineleri ve ekipmanları için önde gelen uluslararası bir sergidir. Yeniliklerin başlatıldığı, trendlerin belirlendiği ve vizyonların tartışıldığı yerdir. Hannover'deki Sergi Alanında. Üreticiler, çiftçilerin daha hassas, daha verimli ve daha fazla kaynak tasarrufu sağlamaya çalıştıkları çözümler sunuyor. Uzmanlık alanları elektronik ve sensör teknolojisi olacaktır. Agritechnica, tarım makineleri ve ekipmanları için dünyanın en büyük ticaret fuarıdır.

DLG (Alman Tarım Derneği) tarafından atanan bağımsız bir uzman komitesi, zorlu kriterlere dayanarak ürün yenilikleri için 320 onaylı başvuru arasında AGRITECHNİCA Yenilik Ödülü’nü kazanmıştır.

Dünyanın önde gelen tarımsal teknoloji fuarı, sektördeki tüm lider firmaların yeniliklerini sunuyor. AGRITECHNIÜİCA, küresel tarım mühendisliği endüstrisinin vitrinidir ve bitki üretiminin geleceği için bir forumdur.

AGRITECHNİCA-HONNEVER’ de sergilenen üzünler; Ürün grupları: tarımsal yazılım, biyo teknoloji, bileşenler, mısır hasatı tekniği, bitki koruma, bitki koruma, tahrik sistemleri, elektronik, enerji üretimi, mühendislik, ekipman, tilling, gübreleme, gübre, ormancılık, yakıtlar, hasat teknolojisi, bilgi, sulama ekipman, peyzaj koruma, madeni yağlar, yönetim, malzeme taşıma, belediye mühendisliği, bitki bakımı, hassas tarım, Yenilenebilir enerji, yenilenebilir endüstriyel ham maddeler, tohum, ikinci el ekipman pazarlaması için hizmetler, ekim, yedek parçalar, traktörler, yem bitkileri teknolojisi, teknoloji sebze bahçeciliği için meyve bahçeleri ve teknolojisi, kök bitkileri teknolojisi, araçlar,…

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: