Fuar Hakkında

Agritechnica, Hannover'de iki yılda bir düzenlenen tarım makineleri ve ekipmanları için önde gelen uluslararası bir sergidir. Yeniliklerin başlatıldığı, trendlerin belirlendiği ve vizyonların tartışıldığı yerdir. Hannover'deki Sergi Alanında. Üreticiler, çiftçilerin daha hassas, daha verimli ve daha fazla kaynak tasarrufu sağlamaya çalıştıkları çözümler sunuyor. Uzmanlık alanları elektronik ve sensör teknolojisi olacaktır. Agritechnica, tarım makineleri ve ekipmanları için dünyanın en büyük ticaret fuarıdır.

DLG (Alman Tarım Derneği) tarafından atanan bağımsız bir uzman komitesi, zorlu kriterlere dayanarak ürün yenilikleri için 320 onaylı başvuru arasında AGRITECHNİCA Yenilik Ödülü’nü kazanmıştır.

Dünyanın önde gelen tarımsal teknoloji fuarı, sektördeki tüm lider firmaların yeniliklerini sunuyor. AGRITECHNIÜİCA, küresel tarım mühendisliği endüstrisinin vitrinidir ve bitki üretiminin geleceği için bir forumdur.

AGRITECHNİCA-HONNEVER’ de sergilenen üzünler; Ürün grupları: tarımsal yazılım, biyo teknoloji, bileşenler, mısır hasatı tekniği, bitki koruma, bitki koruma, tahrik sistemleri, elektronik, enerji üretimi, mühendislik, ekipman, tilling, gübreleme, gübre, ormancılık, yakıtlar, hasat teknolojisi, bilgi, sulama ekipman, peyzaj koruma, madeni yağlar, yönetim, malzeme taşıma, belediye mühendisliği, bitki bakımı, hassas tarım, Yenilenebilir enerji, yenilenebilir endüstriyel ham maddeler, tohum, ikinci el ekipman pazarlaması için hizmetler, ekim, yedek parçalar, traktörler, yem bitkileri teknolojisi, teknoloji sebze bahçeciliği için meyve bahçeleri ve teknolojisi, kök bitkileri teknolojisi, araçlar,…

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

9 November 2025 / 15 November 2025

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024