Fuar Hakkında

İlki 1982 yılında gerçekleştirilen  AMB, uluslararası metal işleme fuarı olarak iki yılda bir gerçekleşmektedir. Yıllar içinde sektörün önde gelen sanayi fuarı olmayı baaşrmış ve metal kesme teknolojisinde dünya çapında ilk 5 fuardan biri olma özelliğine erişmiştir.Metal kesme tezgahları, fiziko-kimyasal işlem tezgahları ,diğer makineler ,hassas aletler ,ölçüm sistemleri ve kalite güvencesi ,robotlar, iş parçası ve takım işleme ,endüstriyel yazılım ve mühendislik ,CAD- CAM -PLM yazılımı ,parça, bileşen ve aksesuarlar için ürün gruplarına sahip olan fuar 2018 yılında 1553 katılımcı ve 91016 ziyaretçiyi konuk etmiştir. AMB sektör profesyonelleri için önemli bir fuar haline gelmiştir.

Fuar Alanı
Messe Stuttgart
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

10 September 2024 / 14 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024