Fuar Hakkında

Ambiente Frankfurt, Almanya ve Avrupa'da ünlü kültür, sanat ve aksesuarları kapsayan özel bir ticaret fuarıdır.  Frankfurt'ta yılda bir kez gerçekleştirilen uluslararası bir tüketim malları fuarı olan Ambiente, sadece ticaret amaçlı ziyaretçilere açıktır ve Yemek - Yaşam - Yaşam alanlarında ürünler sunmaktadır.

Dünyanın önde gelen uluslararası katılımcıları, ürünlerini ve yeniliklerini masa, mutfak, ev, hediyelik eşya, ev, mobilya, dekorasyon alanlarında ürünlerini sergilemektedirler. Ziyaretçiler, dünya çapındaki uzman katılımcılar ve mimarlar ve tasarımcılar gibi uzmanlarla fikir alışverişi yapmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Tasarım, sofra, hediyelik eşya ve ev dekoruna odaklanan bir dizi önde gelen tüketici malları ticareti fuarına sahip olan Messe Frankfurt, tüm Avrupa ve Asya pazarları için benzersiz pazarlama ve satış fırsatları sunmaktadır.

Fuarda, mobilya, dekorasyon, züccaciye, aksesuar ve hediyelik eşya gibi ürünler sunulmaktadır.

Fuar Alanı
Messe Frankfurt
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Hannover Messe

Hannover Messe

22 April 2024 / 26 April 2024

Chinaplas

Chinaplas

23 April 2024 / 26 April 2024