Fuar Hakkında

Ambiente Frankfurt, Almanya ve Avrupa'da ünlü kültür, sanat ve aksesuarları kapsayan özel bir ticaret fuarıdır.  Frankfurt'ta yılda bir kez gerçekleştirilen uluslararası bir tüketim malları fuarı olan Ambiente, sadece ticaret amaçlı ziyaretçilere açıktır ve Yemek - Yaşam - Yaşam alanlarında ürünler sunmaktadır.

Dünyanın önde gelen uluslararası katılımcıları, ürünlerini ve yeniliklerini masa, mutfak, ev, hediyelik eşya, ev, mobilya, dekorasyon alanlarında ürünlerini sergilemektedirler. Ziyaretçiler, dünya çapındaki uzman katılımcılar ve mimarlar ve tasarımcılar gibi uzmanlarla fikir alışverişi yapmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Tasarım, sofra, hediyelik eşya ve ev dekoruna odaklanan bir dizi önde gelen tüketici malları ticareti fuarına sahip olan Messe Frankfurt, tüm Avrupa ve Asya pazarları için benzersiz pazarlama ve satış fırsatları sunmaktadır.

Fuarda, mobilya, dekorasyon, züccaciye, aksesuar ve hediyelik eşya gibi ürünler sunulmaktadır.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Messe Frankfurt

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.