Anuga Köln

Yiyecek Fuarı

Anuga Köln

9 Ekim 2021 - 13 Ekim 2021

Messe Köln , Köln , Almanya

Messe Cologne

Fuar Hakkında

Dünyanın en büyük ve en önemli fuarlarından sayılan Anuga Köln 2017 Gıda Fuarı, Ekim ayında Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşecek. “Geleceği Tadın” sloganıyla kapılarını açacak olan fuar, gıda s ektörünün tüm gelişmelerini katılımcılara ve ziyaretçileriyle paylaşmayı amaçlıyor.

1996 yılından itibaren, her iki senede bir gerçekleşen fuar, son olarak 2015 yılında gerçekleşti. 109 ülkeden 7.100’den fazla katılımcıyla gerçekleşen fuara, 192 ülkeden yaklaşık 160.000 ziyaretçi katıldı. Fuar, dünyanın önde gelen üreticileri ve yatırımcılarını buluşturarak, dünya trendlerini, sektördeki yenilikleri keşfetme olanağı sunduğu gibi, düzenlediği kör tadım testleri gibi yarışmalarla da katılımcılara ve firmalara kendilerini kanıtlama imkânı sunuyor.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Messe Köln

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza onayı veriyorum


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.