Fuar Paketleri
The Niu Tab
7 Ekim 2023 - 11 Ekim 2023
  • Konaklama
  • Uçak
  • Transfer

Tek Kişilik Oda / Kişi Başı 1390 EUR

İki Kişilik Oda / Kişi Başı 1150 EUR

Fuar Hakkında

Dünyanın en büyük ve en önemli fuarlarından sayılan Anuga Köln Gıda Fuarı, Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşecek. “Geleceği Tadın” sloganıyla kapılarını açacak olan fuar, gıda s ektörünün tüm gelişmelerini katılımcılara ve ziyaretçileriyle paylaşmayı amaçlıyor.

1996 yılından itibaren, her iki senede bir gerçekleşen fuar, son olarak 2015 yılında gerçekleşti. 109 ülkeden 7.100’den fazla katılımcıyla gerçekleşen fuara, 192 ülkeden yaklaşık 160.000 ziyaretçi katıldı. Fuar, dünyanın önde gelen üreticileri ve yatırımcılarını buluşturarak, dünya trendlerini, sektördeki yenilikleri keşfetme olanağı sunduğu gibi, düzenlediği kör tadım testleri gibi yarışmalarla da katılımcılara ve firmalara kendilerini kanıtlama imkânı sunuyor.

Fuar Alanı
Messe Köln
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.