Arab Health Dubai

Medikal ve Sağlık Fuarı

Arab Health Dubai, sağlık, tıp, ilaç teknolojisi, optik laboratuvar dünyanın en büyük tıbbi konferans ve fuarlarından biridir. Arap Sağlığı BAE Sağlık Bakanlığı, Abu Dabi Sağlık Otoritesi, Dubai Sağlık Otoritesi ve Dubai Sağlık Şehir İdaresi tarafından desteklenmektedir.1975 yılında kurulduğundan beri, özelleştirilmiş veya anahtar teslimi sağlık tesisi geliştirmek için üst düzey yönetim deneyimine erişmek isteyen yatırımcıların tek adresi olmuştur.

Arab Health, MENA bölgesinde sağlık ve ticaret profesyonellerinin en büyük buluşmasıdır. Serginin yanı sıra, en son prosedürleri, teknikleri ve becerileri en son güncellemeleri ve iç görüler sağlayan bir dizi iş, liderlik ve Sürekli Tıp Eğitimi (CME) konferansları yapılmaktadır.

AHG aynı zamanda mevcut sağlık tesislerinin sahiplerinin, tesislerinin finansal performansını arttırmayı veya kaliteli tıbbi bakım sunmayı sağlamayı, hastalarına daha fazla fayda sağlamayı ve onlara tam bir tatmin sağlamayı amaçlayan mükemmel kaynakları bulmak için mükemmel bir kaynaktır. 

Fuarda, Genel Tıbbi Ürünler, Tıbbi Cihazlar, Sağlık Turizmi, Bilişim, Hastane Yönetim Sistemleri, Gaz Sistemleri, Ortopedi Ürünleri, İklimlendirme Sistemleri gibi ürünler sergilenmektedir.


Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: