Fuar Hakkında

Arab Health Dubai, sağlık, tıp, ilaç teknolojisi, optik laboratuvar dünyanın en büyük tıbbi konferans ve fuarlarından biridir. Arap Sağlığı BAE Sağlık Bakanlığı, Abu Dabi Sağlık Otoritesi, Dubai Sağlık Otoritesi ve Dubai Sağlık Şehir İdaresi tarafından desteklenmektedir.1975 yılında kurulduğundan beri, özelleştirilmiş veya anahtar teslimi sağlık tesisi geliştirmek için üst düzey yönetim deneyimine erişmek isteyen yatırımcıların tek adresi olmuştur.

Arab Health, MENA bölgesinde sağlık ve ticaret profesyonellerinin en büyük buluşmasıdır. Serginin yanı sıra, en son prosedürleri, teknikleri ve becerileri en son güncellemeleri ve iç görüler sağlayan bir dizi iş, liderlik ve Sürekli Tıp Eğitimi (CME) konferansları yapılmaktadır.

AHG aynı zamanda mevcut sağlık tesislerinin sahiplerinin, tesislerinin finansal performansını arttırmayı veya kaliteli tıbbi bakım sunmayı sağlamayı, hastalarına daha fazla fayda sağlamayı ve onlara tam bir tatmin sağlamayı amaçlayan mükemmel kaynakları bulmak için mükemmel bir kaynaktır. 

Fuarda, Genel Tıbbi Ürünler, Tıbbi Cihazlar, Sağlık Turizmi, Bilişim, Hastane Yönetim Sistemleri, Gaz Sistemleri, Ortopedi Ürünleri, İklimlendirme Sistemleri gibi ürünler sergilenmektedir.


Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Dubai World Trade Centre

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza onayı veriyorum


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.