ARCHITECT@WORK Stuttgart

Mobilya Dekorasyon

ARCHITECT@WORK Stuttgart

1 Aralık 2021 - 2 Aralık 2021

Messe Stuttgart , Stuttgart , Almanya

Kortrijk Xpo

TARİH AÇIKLANDI

Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: http://stuttgart.architectatwork.de/

ARCHITECT @ WORK'ün misyonu, mimarlar ve iç mimarlar için basit bir platformdan çok daha fazlasını sağlamaktır. ARCHITECT @ WORK'te bilgi alışverişi ve yenilikçi fikirlere önemli ölçüde odaklanılır. Kısa seminerler, gündemdeki konuları sunma veya diğer mimarların deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşmaları için bir fırsat sağlar.

Ürünler / Sektörler: Karkas / bina zarfı: dış doğramalar, cephe ve dış cephe kaplamaları, yalıtım, hava ve su geçirmezlik, çatı konstrüksiyonları, taşıyıcı yapılar, çatı kaplama, drenaj ve yağmur suyu sistemleri. Bina sistemleri: sabit aydınlatma, sıhhi tesisat, ısıtma, klima, elektrik ve kontroller, sıhhi tesisat, yenilenebilir enerji. İç kaplama: iç düzen / tasarım, iç doğrama, zemin kaplamaları, duvar kaplamaları, bölme duvarlar ve tavanlar, boyalar ve yapıştırıcılar, kapı donanımları. Hizmetler, BT ve medya, kuruluşlar ve ticaret birlikleri

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Messe Stuttgart

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.