Automechanika Dubai

Otomotiv ve Yan Sanayii

Automechanika Dubai

14 Aralık 2021 - 16 Aralık 2021

Dubai World Trade Centre , Dubai , Birleşik Arap Emirlikleri

Messe Frankfurt

TARİH AÇIKLANDI

Fuar Hakkında

Automechanika Dubai, Otomotiv sektöründe OTA bölgesinde en büyük uluslararası ticaret fuarıdır. Fuar, otomotiv satış sonrası hizmetleri ve hizmet sektörünün geniş Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden gelen ticari ziyaretçileri hedeflemektedir.

Yeni ürünleri keşfetmek, yeni tedarikçiler bulmak, yeni distribütörler ve toptancılar ile bağlantı kurmak ve ürün alternatiflerini karşılaştırmak için fırsat sunmaktadır. Şirket grup sergisinde ürünlerini ve hizmetlerini sunan şirketlerin çoğu küçük ve orta ölçekli işletmelerdir. Size yeni iş ilişkileri kurma ve mevcut olanları pekiştirme fırsatını yaratmaktadır.

Dubai, 2002 yılından beri, otomotiv satış sonrası pazarında mevcut olan en yeni teknolojileri, yenilikleri ve ürün gelişimlerini geniş ürün, çözüm ve hizmet yelpazesi ile sunmaktadır.

Fuarda, Parçalar & Bileşenler, Elektronik & Sistemler, Onarım ve Bakım, Lastikler ve Piller, Araba Yıkama, Bakım ve Kişiselleştirme ve Aksesuarlar ve Özelleştirme sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Dubai World Trade Centre

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.