Fuar Hakkında

Automechanika Dubai, Otomotiv sektöründe OTA bölgesinde en büyük uluslararası ticaret fuarıdır. Fuar, otomotiv satış sonrası hizmetleri ve hizmet sektörünün geniş Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden gelen ticari ziyaretçileri hedeflemektedir.

Yeni ürünleri keşfetmek, yeni tedarikçiler bulmak, yeni distribütörler ve toptancılar ile bağlantı kurmak ve ürün alternatiflerini karşılaştırmak için fırsat sunmaktadır. Şirket grup sergisinde ürünlerini ve hizmetlerini sunan şirketlerin çoğu küçük ve orta ölçekli işletmelerdir. Size yeni iş ilişkileri kurma ve mevcut olanları pekiştirme fırsatını yaratmaktadır.

Dubai, 2002 yılından beri, otomotiv satış sonrası pazarında mevcut olan en yeni teknolojileri, yenilikleri ve ürün gelişimlerini geniş ürün, çözüm ve hizmet yelpazesi ile sunmaktadır.

Fuarda, Parçalar & Bileşenler, Elektronik & Sistemler, Onarım ve Bakım, Lastikler ve Piller, Araba Yıkama, Bakım ve Kişiselleştirme ve Aksesuarlar ve Özelleştirme sergilenmektedir.

Fuar Alanı
Dubai World Trade Centre
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

10 December 2024 / 12 December 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024