Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.bakerychina.com/en

Bakery China - Çin'deki Uluslararası Fırıncılık ve Şekerleme Endüstrisi Fuarı, Asya bölgesindeki türünün en büyük fuarıdır.İçeriği:Pişirme fırınları ve aksesuarları, pişirme ve pastacılık makineleri, soğutma, fermantasyon ve iklimlendirme teknolojisi, fırın malzemeleri, hammaddeler ve malzemeler, yarı mamul ve mamul ürünler, dondurma üretimi, makarna yapımı, mağazalar, kafeler ve pastaneler, paketleme makineleri, ekipman ve malzeme, süs eşyaları ve fırın aksesuarları, temizlik ve hijyen, laboratuvar ve ölçüm ekipmanları, bilgisayar donanımı ve yazılımı, hizmetler. Kahve bölgesi

Fuar Alanı
Shanghai National Exhibition & Convention Center (NECC)
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024