Bakutel

Azerbaycan Uluslararası Telekomünikasyon ve Bilgi Teknolojileri Fuarı ve Konferansı

Bakutel, telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri için uluslararası bir sergi ve konferans ve Hazar ve Kafkasya bölgesinde  kendi alanında  en büyük etkinliktir.  Telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri için Azerbaycan ticaret fuarıdır.

BakuTel, karlılığı en üst düzeye çıkarmak, maliyetleri azaltmak ve riski yönetmek için doğru platformdur. Lojistik, turizm, eğitim ve sağlık hizmetleri de dahil olmak üzere tüm dikey sektörleri kapsamaktadır.

Fuarda, Çalıştığınız müşterilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir, satış potansiyelleri oluşturarak yeni müşterilerle ilişkiler kurabilirsiniz. İş fırsatlarını araştırıp yeni potansiyel ortaklarla tanışabilirsiniz. Azerbaycan pazar potansiyelini keşfedebilir bu pazardaki konumunuzu güçlendirebilirsiniz.

Lojistik, turizm, eğitim, sağlık gibi birçok dikey sektörü kapsayan BakuTel, karlılığı en üst düzeye çıkarmak, maliyetleri azaltmak ve riski yönetmek için doğru platformdur. Bakutel'in ziyaretçileri arasında BT ve telekom yöneticileri, sistem yöneticileri, web tasarımcıları, satın alma yöneticileri, üniversitelerin temsilcileri ve diğer eğitim kurumları ve daha birçoğu bulunmaktadır.

Fuar, İletişim ağları, Cihazlar ve Aksesuarlar, Dijital İş Çözümleri, ECM ve Giriş / çıkış Çözümleri, ERP ve Veri Analizi, BT Altyapı ve Veri Merkezleri, BT Hizmetleri, Araştırma ve İnovasyon, Güvenlik, Web ve Mobil sergilerini kapsamaktadır.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: