Fuar Hakkında

 

Bina tasarımı, inşaatı ve yönetiminde yer alan tüm profesyoneller için iş, iletişim ve bilgi platformu.  1964 yılında kurulan ve iki senede bir gerçkeleşen fuar, Taşlar / topraklar, tuğla / çatı binası, taş / dökme taş, fayans / seramik, yer döşemeleri, kimyasal yapı ürünleri / inşaat aletleri, alüminyum, alüminyum ve çelik işleri için makineler / aletler, çelik / paslanmaz çelik / çinko / bakır, enerji / bina sistemleri / güneş enerjisi teknolojisi, kapı / park sistemleri, kilitler / bağlantı parçaları / güvenlik, kapı ve pencereler, ahşap, cam, bina otomasyonu / kontrolü, BAU-IT (bina endüstrisi için IT çözümleri), gün ışığı ve entegre aydınlatma çözümleri gibi içeriklere sahiptir.

Fuar Alanı
Messe Münih
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

13 January 2025 / 17 January 2025

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024