Bauma China

Uluslararası İnşaat Makineleri, Yapı Malzemesi Makineleri, Madencilik Makineleri, İnşaat Ekipmanları ve Araçları Fuarı

Fuar bauma Çin, inşaat makineleri, inşaat malzemeleri makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları için uluslararası bir ticaret fuarıdır. Bauma Çin Asya'nın en büyük ve en önemli sektör etkinliğidir. Her iki yılda bir Şanghay'da düzenlenen fuar, yalnızca ticaret ziyaretçilerine açıktır

Katılımcılar, en son teknolojileri, makineleri, ekipmanları ve inşaat sektöründeki gelişmeleri göstermektedir. İletişim ve bilgi platformu olarak dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçilere iş yapma, ağ kurma ve endüstri uzmanlarıyla gelecekteki beklentileri tartışma fırsatı sunuyor. 

Bauma Çin 2002 yılından beri Asya inşaat-makine pazarında lider bir platform olmuştur. Sektörün tüm önemli firmaları fuarda bulunmaktadır. Sizde fuara katılarak, yerinizi katılımcı olarak koruyabilir ve Asya'daki en büyük ve en önemli sanayi etkinliğinin bir parçası olabilirsiniz.

Santiye Araclari

İnşaat araçları, Hafriyat makineleri, Yol yapım ve bakım ekipmanları, Boru ve kablo döşeme ekipman ve araçlar, Aletleri ve konveyörler Kaldırma, İnşaat ekipmanları, araçları ve özel sistemler, Taşıma ve şantiyelerde beton ve harç işleme, Kalıp ve iskeleler, Sitesi teçhizatlar. 

Hammadde çıkarma ve işleme

Ham maddelerin çıkarılması için makinalar, Hammadde taşınması, Maden işleme (dahil kok fırın ekipmanları).

İnşaat malzemeleri üretimi

Yapı malzemeleri çimento, kireç ve alçı bileşiklerin imalatı, Makineleri ve beton üretimi için sistemler, beton ürünleri ve prefabrike bileşenler, Asfalt üretimi için makina ve tesisler, Önceden karıştırılmış kuru harç, sıva, şap ve bina temini mağaza ürünler üretmek için makineler ve tesisler, Santral kalıntı (uçucu kül, cüruf) kullanarak kireç kumtaşı ve yapı ürünleri üretmek için makineler ve tesisler, Yapı malzeme taşıma ve paketleme tesisi.

Komponent ve hizmet tedarikçileri

Şanzıman mühendisliği, akışkan teknolojisi ve elektrik üretim üniteleri, Aksesuarlar ve aşınma parçaları, Hizmetler, Test, ölçüm ve proses kontrol mühendisliği, İletişim ve navigasyon, Iş güvenliği.

Ziyaretçi Paketi - 1 / THY

Radisson Blu Hotel Shanghai New World

25 Kasım - 30 Kasım

5 Gece 6 Gün

İki Kişilik 0 $ |

Kişi Başı Fiyatı:

0 TL
Tek Kişilik 0 $ |

Oda Başı Fiyatı:

0 TL
PROGRAM DETAYI 24 Kasım Saat 22.30'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde buluşma. 25 Kasım Türk Hava Yolları'nın TK026 sefer sayılı uçuşu ile 01.45'de Shanghai'a hareket. 10 saat 25 dakikalık uçuşun ardından yerel saat ile 17.10'da Shanghai Pudong Havalimanı'na varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından otelinize hareket. Check-in işlemlerinin ardından serbest zaman. 26 Kasım Sabah kahvaltının ardından katılımcılar için fuar alanına hareket. Stand kurulum işlemlerinin tamamlanmasının ardından otele dönüş ve serbest zaman. Ziyaretçiler için tam gün serbest zaman. 27-29 Kasım Sabah kahvaltının ardından 08.00'de fuar alanına hareket. Akşama kadar Bauma China Fuarı katılımı ve 17.15'te otele dönüş. 30 Kasım Sabah kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerinin yapılması ve bagajların emanete teslim edilmesi. 15.00'a kadar Bauma China Fuarı katılımı. Akşam 19.00'da lobide toplanma ve Shanghai Pudong Havalimanı'na hareket. Türk Hava Yolları'nın TK027 sefer sayılı uçuşu ile 23.15'da İstanbul'a hareket. 01 Aralık 12 saat 5 dakikalık uçuşun ardından Türkiye saati ile 06.20'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış.
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER • Türk Hava Yolları ile Istanbul – Shanghai– Istanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergileri • 5 gece oda-kahvaltı bazında konaklama • Havaalanı ve günlük fuar alanı transferleri • Fuar giriş bileti • TÜRSAB yurtdışı seyahat güvence paketi • H.I.S. Profesyonel rehberlik hizmeti30.000 Euro kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası TURSAB sağlık güvence paketi
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER • Yurtdışı çıkış harcı • Öğle ve akşam yemekleri • Fazla bagaj ücreti (25kg üzeri) • Her türlü ekstra harcamalar • Çin vizesi

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: