Bauma China

Uluslararası İnşaat Makineleri, Yapı Malzemesi Makineleri, Madencilik Makineleri

bauma China, inşaat makineleri, inşaat malzemeleri makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları için uluslararası bir ticaret fuarıdır. bauma China Asya'nın en büyük ve en önemli sektör etkinliğidir. Her iki yılda bir Şanghay'da düzenlenen fuar, yalnızca ticaret ziyaretçilerine açıktır.Katılımcılar, en son teknolojileri, makineleri, ekipmanları ve inşaat sektöründeki gelişmeleri göstermektedir. İletişim ve bilgi platformu olarak dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçilere iş yapma, ağ kurma ve endüstri uzmanlarıyla gelecekteki beklentileri tartışma fırsatı sunuyor. bauma China 2002 yılından beri Asya inşaat-makine pazarında lider bir platform olmuştur. Sektörün tüm önemli firmaları fuarda bulunmaktadır.
Şantiye Araçları;İnşaat araçları, Hafriyat makineleri, Yol yapım ve bakım ekipmanları, Boru ve kablo döşeme ekipman ve araçlar, Aletleri ve konveyörler Kaldırma, İnşaat ekipmanları, araçları ve özel sistemler, Taşıma ve şantiyelerde beton ve harç işleme, Kalıp ve iskeleler, Sitesi teçhizatlar.
Hammadde Çıkarma ve İşleme araçları;Ham maddelerin çıkarılması için makinalar, Hammadde taşınması, Maden işleme (dahil kok fırın ekipmanları).
İnşaat malzemeleri üretimi;Yapı malzemeleri çimento, kireç ve alçı bileşiklerin imalatı, Makineleri ve beton üretimi için sistemler, beton ürünleri ve prefabrike bileşenler, Asfalt üretimi için makina ve tesisler, Önceden karıştırılmış kuru harç, sıva, şap ve bina temini mağaza ürünler üretmek için makineler ve tesisler, Santral kalıntı (uçucu kül, cüruf) kullanarak kireç kumtaşı ve yapı ürünleri üretmek için makineler ve tesisler, Yapı malzeme taşıma ve paketleme tesisi.
Komponent ve hizmet tedarikçileri;Şanzıman mühendisliği, akışkan teknolojisi ve elektrik üretim üniteleri, Aksesuarlar ve aşınma parçaları, Hizmetler, Test, ölçüm ve proses kontrol mühendisliği, İletişim ve navigasyon, Iş güvenliği.

Ziyaretçi Paketi - 1 / TK

Crowne Plaza Shanghai

22 Kasım - 27 Kasım

5 Gece 6 Gün

İki Kişilik 0 $ |

Kişi Başı Fiyatı:

0 TL
Tek Kişilik 0 $ |

Oda Başı Fiyatı:

0 TL

Huahai Caddesi'ne arabayla 10 dakikalık mesafede yer alan Crowne Plaza Shanghai, Shanghai Sanat Film Merkezi'nin hemen yanında modern odalar sunmaktadır. Tesiste gün boyunca hizmet veren bir spa ve ısıtmalı kapalı yüzme havuzu vardır.

Shanghai Crowne Plaza, 10. metro hattı üzerindeki Jiaotong Üniversitesi'ne yürüyerek 10 dakika ve Xu Jia Hui Alışveriş Bölgesi'ne arabayla 5 dakika uzaklıktadır. Jingan Tapınağı 5 km ve Xintiandi 7 km mesafededir.

İyi donanımlı odalar modern ve geniştir. Kablo ve uydu TV, çalışma masası ve çay-kahve yapma imkanları bulunmaktadır.

Konuklar, Charlie Chaplin temalı barın açık terasında dinlenebilir ya da Circles Café'de ızgara biftek ve Japon yemeklerinin tadını çıkarabilirler. Asya ve Batı lezzetlerinden oluşan büfe de mevcuttur.

PROGRAM DETAYI

21 Kasım: Saat 22.30'da İstanbul Havalimanı'nda buluşma.  

22 Kasım: Türk Hava Yolları'nın TK026 sefer sayılı uçuşu ile 01.45'de Shanghai'a hareket. Yerel saat ile 17.15'da Shanghai Pudong Havalimanı'na varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından otelinize hareket. C-IN işlemlerinin ardından serbest zaman. 

23 Kasım: Sabah kahvaltının ardından katılımcılar için fuar alanına hareket. Stand kurulum işlemlerinin tamamlanmasının ardından otele dönüş ve serbest zaman. Ziyaretçiler için tam gün serbest zaman.   

24-26 Kasım:Sabah kahvaltının ardından 08.00'de fuar alanına hareket. Akşama kadar Bauma China Fuarı katılımı ve 17.15'te otele dönüş.   

27 Kasım: Sabah kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerinin yapılması ve bagajların emanete teslim edilmesi. 15.00'a kadar Bauma China Fuarı katılımı. Akşam 18.30'da lobide toplanma ve Shanghai Pudong Havalimanı'na hareket. Türk Hava Yolları'nın TK27 sefer sayılı uçuşu ile 23.05'de İstanbul'a hareket.   

28 Kasım: Türkiye saati ile 06.15'de İstanbul Havalimanı'na varış.


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Türk Hava Yolları ile Istanbul – Shanghai– Istanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergileri 
 • 5 gece oda-kahvaltı bazında konaklama 
 • Havaalanı ve günlük fuar alanı transferleri
 • Fuar giriş bileti
 • TÜRSAB yurtdışı seyahat güvence paketi
 • H.I.S. Profesyonel rehberlik hizmeti 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Fazla bagaj ücreti (25kg üzeri)
 • Her türlü ekstra harcamalar
 • Çin vizesi 

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: