Fuar Hakkında

2000 yılında kurulan ve her sene gerçekleştirilen CTT, Rusya ve Doğu Avrupa'nın önde gelen inşaat fuarıdır. Fuar, çok çeşitli yenilikçi ve teknolojik olarak gelişmiş inşaat ekipmanları, makine ve teknolojileri sunmaktadır. Bina yapıları, kompresörler, vinçler, teşhis ekipmanı, sondaj ekipmanları, hafriyat ekipmanları, ekskavatörler, kalıp, jeneratörler, jeodezik ekipman, yük asansörleri, hidrolik aletler, sigorta, laboratuvar ekipmanları, yükleyiciler, yağlayıcılar, ölçüm cihazları, madencilik makineleri, motorlar, enerji santralleri, pompalar, tamir ekipmanları, yol yapımı, iskele, lastik, taşıma ekipmanları, kamyonlar gibi ürün içeriklerine sahip olan fuar, 2018 yılında 26 ülkeden 586 katılımcı ve 22681 ziyaretçi konuk etmiştir.

Fuar Alanı
Crocus Expo IEC, Krasnogorsk
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024