Bauma Münih

Yapı ve İnşaat Teknolojileri

Bauma Münih

24 Ekim 2022 - 30 Ekim 2022

Messe Münih , Münih , Almanya

Messe Münih

TARİH AÇIKLANDI

Fuar Hakkında

 

Bauma İnşaat Makine ve Malzemeleri Fuarı her üç yılda bir Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleştirilmektedir. Sektöründe, dünyanın en büyük ve en çok etki bırakan ticaret fuarıdır.

Malzeme makineleri, madencilik makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları, bina inşaat makineleri için heyecan verici son teknolojileri geniş bir yelpaze içinde Bauma'da bulmak mümkündür.

Bauma Münih size işinizi geliştimek, mevcut iş ilişkilerini geliştirmek ve yeni temaslar kurmak için fırsat sunmaktadır. Pazarınızın durumunu incelemek ve pazardaki konumunuzu korumak ve geliştirmek için imkan yaratmaktadır

Ana Ürün Grupları: İnşaat araçları, inşaat makineleri, kaldırma ekipmanları, malzeme taşıma araçları, inşaat kalıpları, donanım üreticileri, özel araçlar, beton çeşitleri ve beton üretim makineleri, prefabrik beton birimleri, duvar kaplamaları ve alçı çeşitleri, yapı malzemeleri, dişli ve sürücüler teknolojileri, akışkanlar, aksesuarlar, test ve ölçme sistemleri, düzenleme ve kontrol teknolojileri, haberleşme ekipmanları, navigasyon teknolojileri, endüstriyel sağlık ve güvenlik ekipmanları, ambalajlama teknolojileri.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Messe Münih

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.