Fuar Hakkında

2004 yılında kurulmuş ve her yıl gerçekleşen BioNord organik perakendeciler için bölgesel bir ticaret fuarıdır ve sağlık gıda endüstrisi için bir forum ve buluşma yeri olarak kardeş fuarları "BioOst", "BioSüd" ve "BioWest" ile birlikte ülke çapında kurulmuştur. Pişmiş ürünler, fırın malzemeleri, güzellik ürünleri, tahıllar, peynirler, temizlik ürünleri, şekerleme, süt ürünleri, kuru meyveler, otlar, bal, reçel, Japon lezzetleri, meyve suyu, makrobiyotik ürünler, et, süt, doğal ilaçlar, besin takviyeleri , fındık, hamur işleri, pirinç kekleri, sosis, tohum yetiştiriciliği, atıştırmalıklar, alkolsüz içecekler, soya ürünleri, spa ürünleri, özel kahveler, baharatlar, çay, sebzeler gibi ürün gruplarına sahip olan fuar profesyonel ziyaretçilere açıktır.2018 yılında 405 katılımcı ve 4035 ziyaretçiye sahiplik yapmıştır.

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024

EuroTier Hannover

EuroTier Hannover

12 November 2024 / 15 November 2024