Buchmesse - Frankfurt Book Fair

Uluslararası Kitap Fuarı

Buchmesse - Frankfurt Book Fair, Almanya’nın Frankfurt şehrinde her yol düzenlenen 5 gün süren Uluslararası Kitap Fuarıdır. Frankfurter Buchmesse (FBM), hem temsil edilen yayıncılık şirketlerinin sayısı hem de ziyaretçi sayısı hemde uluslararası anlaşmalar ve ticaret için dünyanın en büyük kitap fuarıdır. Fuar, Alman Yayıncılar ve Kitapçılar Derneği'nin bir yan kuruluşu olan Frankfurter Buchmesse GmbH tarafından organize edilmektedir.

Kitap yayıncılığı, multimedya ve teknoloji şirketlerini temsil eden binlerce katılımcı ve dünyanın her yerinden içerik sağlayıcıları, uluslararası yayıncılık hakları ve lisans ücretlerini müzakere etmek için bir araya gelmektedir.

Fuar 1949 yılında kurulmuştur ve ticaret ziyaretçilerine açıktır. Sadece kamuoyuna adil erişimin son iki gününde izin verilmektedir. Katılımcılar en yeni görünümler ve yayınlar hakkında kendilerini bilgilendirebilir ve en yenilikçi akımları deneyimleyebilir. Fuar çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu fuar, kitap ticareti için uluslararası bir platform ve birçok kitap okuması ve yayınları ile her kitap meraklısı için çekicidir.

Buchmesse Frankfurt medya, edebi malzeme ve yayınlama lisansları ve hakları için ortak bir ticaret alanı olarak hizmet vermektedir. Katılımcılar, Kağıt ve Kağıt Ürünleri, Basım ve Yayımcılık sektörlerinde yeni bakış açısına kavuşup, yayıncılık işinde kendi görüş ve düşüncelerini sunma şansına sahiptirler.

Fuarda; kağıt ve Kağıt Ürünleri, Basım ve Yayımcılık sektörlerinde ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: