Building Healthcare Exhibition & Conference

Building Healthcare Exhibition & Conference

Yapı ve İnşaat Teknolojileri

11 Eylül 2022 - 14 Eylül 2022

Süre : 3 Gün / Dönem : Her Yıl

Dubai World Trade Centre - Dubai / Birleşik Arap Emirlikleri

Yapı Sektöründe Yenilikler ve Tasarım Fuarı

Building Healthcare Exhibition & Conference Hakkında

Building Healthcare Exhibition & Conference,  Yapı Sektöründe Yenilikler ve Tasarım Fuarı ve konferansıdır. Hastane İnşa ve Altyapı, sağlık planlama, inşaat, operasyon ve tesis yönetimi için önde gelen platformdur. 

Katılımcılara sağlık endüstrisinin ana tedarikçileri, devlet kurumları ve organizasyonları ile ağ kurmak için rakipsiz bir platform sunmaktadır. Sağlık hizmetleri pazarlaması ve sergilerini sağlık hizmetleri pazarlaması karışımının hayati bileşenleri olarak teşvik etmede etkili olan sağlık sektörü katılımcıları, sağlık sergisi ve toplantı organizatörleri ve endüstri tedarikçileri de dahil olmak üzere endüstri paydaşlarını bir araya getirmektedir.

İyileştirme ortamının tasarımı gibi alanlar ve hasta güvenliği, operasyonları ve bir sağlık kurumunun finansal Başarısı Üzerine konferans düzenlenmektedir. bölgedeki sağlık planlaması, inşaatı, operasyonları ve tesis yönetimi profesyonelleri için çok çeşitli sunumlar ve vaka çalışmaları sunmaktadır.

Konferanslar, hasta deneyimini iyileştirirken operasyonel verimliliği en üst düzeye çıkaran yeni sağlık projeleri, yatırımlar, hastane tasarımı, dijital teknolojiler ve hizmetleri tartışmak için sağlık hizmetleri liderliği çekiyor.

Devlet Desteği Coming Soon

Sıkça Sorulan Sorular

Konaklama ve ulaşım iptal ediliyor mu?

Fuar gününe 24 saat kalana kadar iptal işlemi sağlayabilirsiniz

Mattis vulputate enim?

Duis tristique sollicitudin nibh sit amet commodo nulla facilisi nullam. Erat pellentesque adipiscing commodo elit at imperdiet dui accumsan sit. Molestie nunc non blandit massa enim nec.

Egestas erat imperdiet?

Dignissim suspendisse in est ante in nibh mauris cursus mattis. Amet porttitor eget dolor morbi. A cras semper auctor neque vitae tempus.

Teklif İste

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz..

Bilgilerinizi Gönderin
Biz Sizi Arayalım

Profesyonel fuar hizmetlerimiz ve fuarlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.