Fuar Hakkında

Burtarım, Bursa’da düzenlenen Tarım, Hayvancılık fuarıdır.Bursa Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen Burtarım Fuarı Tarım ve Hayvancılık sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Tüyap Tarım Fuarlarının gerek ziyaretçi sayısı gerekse metrekare bakımından en büyük halkalarından olan Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları her yıl büyümektedir. Bursa Hayvancılık Fuarı ile eş zamanlı organize edilen; tarım makinelerinden bitkisel üretim firmalarına, hayvancılık ekipmanlarından traktör modellerine, tohumdan tarım aletlerine kadar geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.

Çiftçinin yeni teknolojiler ile buluşturarak verimliliklerini arttırmak ve nihayet ülkenin ihracatının artmasına sağlayacağı katkılar göz önünde tutularak hazırlanmaktadır.

Yurt içinden ve dışından çok sayıda firma fuarda yeni ürünlerini sergilemektedir. Birçok marka ise pazara sunacağı yeni ürünlerini lanse etmektedir. sağlayacağı katkılar göz önünde tutularak hazırlanmaktadır.

Türkiye’deki yedi iklim kuşağına uygun ürün yelpazesinin sergilendiği fuarda, yenilikçi çiftlik uygulamalarına uygun modern tarım aletleri ve teknolojilerinin sergilendiği, traktör ve tarımsal mekanizasyon satışlarına büyük katkı sağlamaktadır

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

TUYAP Bursa

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.