Caitme

Orta Asya Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı

Caitme (Orta Asya Uluslararası Tekstil Makineleri ve Teknolojileri Fuarı), Orta Asya'daki tekstil endüstrisi için makine ve teknolojilerin en büyük fuarlarından biridir. Ülkede tekstil ve hafif sanayi için ekipman ve teknolojilerin ana sergisidir. Son teknolojinin gösteriminin yapıldığı ve dünyanın her yerinden tekstil endüstrisindeki alıcılar ve satıcılar için bir buluşma yeridir. 

CAITME International Exhibition, yerel tekstil şirketlerine, tekstil makineleri, teknolojileri ve parçalarının üretimi alanındaki en son gelişmeler ve başarılar hakkında bilgi edinme ve bunları ülkede kalma satın alma fırsatı sunmaktadır. Şirketler için kendilerini ve ürünlerini Özbekistan'daki tekstil pazarında tanıtmak için mükemmel bir fırsat yaratmaktadır. Mevcut iş bağlantılarını güçlendirmek ve yeni pazarlar ve iş bağlantıları yapmak için de bir fırsat sağlamaktadır.

Fuarda, Pamuk iplikçiliği için pamuk işleme ve açma makineleri, Eğirme ve bükme makineleri, Makaralar, Makara ve sarma makineleri, Dokuma makineleri, Çorap ve örme makineleri, Dying, Baskı ve tekstil terbiye makineleri, Nakış makineleri, Konfeksiyon endüstrisi için makineler, Muhtelif tekstil makineleri, Laboratuvar cihazları ve kalite kontrol sistemleri, Tekstil makineleri aksesuarları, Cad / cam ve cim uygulamaları, İzleme ve otomasyon sistemi, Geri dönüşüm ve rejenerasyon ekipmanları, Çevre koruma, Boyama ve terbiye, Tekstil endüstrisinde teknik hizmetler gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: