CeBIT Hannover

Uluslararası Bilişim, Teknoloji ve İletişim Fuarı

CeBIT Hannover, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen en büyük Uluslararası Bilişim, Teknoloji ve İletişim ticaret Fuarıdır. Aynı zamanda Profesyoneller için bir gösteri ve bir konferans programı sunulmaktadır. Dünya çapında bilişim ve iletişim teknolojisi alanında önde gelen etkinliklerden biri olan fuar her yıl Hannover kentindeki dünyanın en büyük fuar alanı olan Hannover fuar alanında düzenlenmektedir.İlk olarak 1970 yılında, Hannover fuar alanınında kurulan sergi, günümüzde dünya çapında fuar ve konferans durumuna gelmiştir.

Dünyanın dört bir yanından gelen endüstriler ve araştırmacılara, en son ilgili eğilimler ve yenilikler ile toplum ve çalışma dünyası üzerindeki etkilerinden bahseden konferanslar yapılmaktadır. Konferans açılış konuşmalarına, görüşmelere ve panel tartışmalarına yer vermektedir.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Bilgi işlem, Telekominikasyon, Ofis araç ve gereçleri, Bankacılık ürünleri, Araştırma ve geliştirme, Elektronik araç ve İç dizayn ürünleri sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: