Fuar Hakkında

Cersaie Bologna, İtalya’nın Bologna şehrinde gerçekleştirilen Uluslararası Yapı Sanayi ve Banyo M obilyaları için Seramik Fuarıdır. Edi.Cer.Spa tarafından organize edilen Cersaie Bologno Fuarı, Yapı Sanayi ve Banyo Mobilyaları için Seramik sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretcileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Seramik Karo ve Banyo Mobilyaları Uluslararası Fuarı Cersaie , Seramik ve Döşeme Sektörü için en önemli uluslararası vitrindir . Seramik ve sıhhi sektördeki en son ürünler ve trendler gösterilmektedir. Beş kıtadan dağıtım profesyonelleri, mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve büyük inşaat şirketlerini ağırlamaktadır.

Cersaie Bologna’da, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Seramik Fayans, Sıhhi tesisat, Banyo mobilyaları, Şömineler, seramik sobalar, kiremitli mutfaklar, Ham maddeler, seramik, Malzeme ve montaj sergi salonu araçları için donatım seramik ürünler, servis faaliyetleri için ekranlar sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Bologna Exhibition Centre

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.