Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: http://www.fruit-expo.com/index.php?lang=en

2018 yılında kurulan Fruit Expo, yeşil ve sağlıklı meyve sağlamak için bir meyve ticaret platformu olarak öne çıkıyor. Yurtiçinde ve yurtdışında marka girişimleri bir araya getirerek muazzam meyve pazarını güçlendirmeye ve keşfetmeye çalışıyor.Guangzhou Uluslararası Meyve Fuarı, özellikle Güney Çin'deki meyve endüstrisi için düzenlenen tek fuardır. Fruit Expo, 30.000 metrekarelik bir alana yayılmıştır. Yüzlerce ziyaretçi Çin, Hong Kong, Tayvan, Endonezya, ABD, Şili, Tayland, Arjantin, İspanya, Malezya, Avustralya, Yunanistan, Vietnam, vb.Dahil olmak üzere dünyanın her yerinden ziyaretçi ve alıcı bekliyor. 2018 yılında 150 katılımcı ve 20000 ziyaretçi konuk etmiştir.

Fuar Alanı
China Import and Export Fair
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

24 September 2024 / 26 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024