Fuar Hakkında

Çin İthalat ve İhracat Fuarı, Çin'in en önde gelen ticari tanıtım platformudur, Kanton Fuarı, yerel ve uluslararası pazarları doğrudan birbirine bağlar ve ikili dolaşımın temel taşı olarak hizmet eder.
Yeni kalkınma paradigmasını oluşturmada benzersiz bir konuma sahiptir. Kanton Fuarı, her açıdan dışa açılma için bir platform rolünü oynayacak ve Çin'in açık ekonomisinin ve açık dünya ekonomisinin gelişiminin desteklenmesine daha büyük katkı sağlayacaktır. Tüketim Malları, Hediyeler ve Ev Dekorasyonları yer alacak.

1. Devre Sektörler
Elektrikli Ev Aletleri, Tüketici Elektroniği ve Bilgi Ürünleri, Elektronik ve Elektrikli Ürünler, Aydınlatma Ekipmanları, Yeni Enerji Kaynakları, Yeni Malzemeler ve Kimyasal Ürünler, Donanım, Aletler, İşleme Makineleri ve Ekipmanları, Güç ve Elektrikli Ekipmanlar, Genel Makine ve Mekanik Parçalar, Endüstriyel Otomasyon ve Akıllı Üretim, İnşaat Makineleri, Tarım Makineleri, Yeni Enerji Araçları ve Akıllı Mobilite, Motosikletler, Bisikletler, Araç Yedek Parçaları, Araçlar.

2. Devre Sektörler
Yapı ve Dekorasyon Malzemeleri, Sıhhi ve Banyo Ekipmanları, Mobilya, Mutfak ve Sofra Eşyaları, Günlük Kullanım Seramikleri, Ev Eşyaları, Saatler, Saatler ve Optik Aletler, Hediyelik Eşyalar ve Primler, Festival Ürünleri, Ev Dekorasyonları, Sanat Seramikleri, Cam Sanat Eşyaları, Bahçe Ürünleri, Dokuma, Rattan ve Demir Ürünler, Demir ve Taş Dekorasyonlar ve Açık Spa Tesisleri.

3. Devre Sektörler
Kişisel Bakım Aletleri, Banyo Ürünleri, İlaçlar, Sağlık Ürünleri ve Tıbbi Cihazlar, Evcil Hayvan Ürünleri, Hamile ve Bebek Ürünleri, Oyuncaklar, Çocuk Giyim, Erkek ve Kadın Giyim, Spor Giyim ve Günlük Giyim, İç Giyim, Kürk, Deri, Kuştüyü ve İlgili Ürünler, Giyim Aksesuarları ve Parçaları, Ev Tekstili, Tekstil Hammaddeleri ve Kumaşları, Halı ve Goblenler, Ayakkabılar, Ofis Malzemeleri, Çanta ve Bavullar, Spor ve Turizm Eğlence Ürünleri, Gıda, Kırsal Canlandırma

Fuar Alanı
China Import and Export Fair(Canton Fair Complex), Guangzhou, China
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

23 October 2024 / 27 October 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024