Fuar Hakkında
China International Beauty Expo, güzellik ve kozmetik ürünleri meraklılarının adrenalin patlamasına neden oluyor. Cilt bakım ürünleri, kozmetik, saç, doğal sağlık ve tırnak ürünleri, güzellik salonu ekipman ve araçları, günlük bakım ve temizlik ürünleri, aksesuarlar, parfümeri, esans, aroma, ambalaj malzemeleri ve ekipmanları bu mega gösteride sergileniyor ve devreye giriyor.Güzellik fuarı kültürünü genişletmek ve uluslararası pazara sunmak için bu etkinlik, katılımcıları çekmek ve eğitmek için konferans ve açılış konuşmaları ile gündeme geliyor.
Fuar Alanı
China Import and Export Fair(Canton Fair Complex), Guangzhou, China
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024