Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: http://www.chinacoat.net/?route=homepage&lang=2

CHINACOAT, 1996 yılından beri düzenlenen dünyanın kaplamalar şovudur ve şimdi her yıl Guangzhou ve Shanghai, PR China arasında değişmektedir.Fuarın İçeriği:Kimyasallar ve hammaddeler: reçineler, pigmentler, çözücüler, genişleticiler, dolgu maddeleri, katkı maddeleri, kaplamalar, baskı mürekkepleri ve yapıştırıcılar ürünleri. İmalat ve paketleme makineleri: renklendirme sistemleri, karıştırıcılar, çözücüler, ekstrüderler, değirmenler ve aksesuarlar, filtreler, pompalar, ölçüm cihazları, dağıtıcılar ve dolum sistemleri, paketleme, etiketleme makineleri, taşlama ve parlatma makineleri. Test ekipmanları: mekanik, optik, renk ve kimyasal özellikler, reoloji, kararlılık. İş Güvenliği, çevre koruma ekipmanları ve diğer hizmetler: konteyner yıkama ekipmanları, çevre koruma ve güvenlik ekipmanları, atık su arıtımı, solvent geri dönüşümü, yayınlar, internet ve e-ticaret, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri

Fuar Alanı
China Import and Export Fair
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

8 December 2024 / 10 December 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024