Chinaplas

Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı

Chinaplas Fuarı, Çin’in Shanghai şehrinde düzenlenen, Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarıdır. Adsale Exhibition Services tarafından organize edilen Chinaplas Fuarı, Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretcileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Çin’in plastik ve kauçuk endüstrilerinin büyümesine eşlik eden chinplas bu endüstriler için seçkin bir buluşma ve iş platformu haline gelmiştir. Aynı zamanda endüstri temsilcileri tarafından dünyanın en etkili 2. sergisi olarak kabul edilmektedir.

Bilim ve teknolojinin hızlı gelişimi, otomobil, elektronik ve elektrikli cihazlar, bilgi teknolojisi ve telekomünikasyon, bina ve inşaat ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli imalat sektörlerinde plastik ve kauçuk uygulamalarını önemli ölçüde artırmıştır.  Bu nedenle Chinaplas, plastik ve kauçuğa dayalı sektörler için dünyanın en önemli ve etkin organizasyonlarından biridir.

Chinaplas Fuarında, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Enjeksiyon, Extrüzyon, Şişirme, Kalıpları, Ekipmanları, Kimyasallar, Boyalar, Katkı Malzemeleri, Plastik Ve Kauçuk Ürünler Bu Fuarda Bulunucaktır.Ve Ayrıca 2700 katılımcı firma Chinaplas Fuarına Katılması Beklenıyor. Bu Fuarda Otomotiv, Elektronik, Ambalaj, İnşaat, LED Aydınlatma, Tıbbi Ve Diğer Yüksek Uç Uygulama Alanları Yararlanacak Ürünleri Ve Ekipmanları Bulunmaktadır.. Farklı Uluslararası Ülkelerden Gelen Ziyaretçiler Köpük, Reaktif Veya Takviyeli Reçine, Makineleri Ve Geri Dönüşüm Ekipmanları, Ölçüm, Kontrol Ve Yarı Test Cihazları, Kalıp Ve Ölür, Öncesi Ve Sonrası İşleme Makineleri, Aksam Ve Parçaları vb. gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak:


Etiketler: