China International Industry Fair - CIIF

Çin Uluslararası Endüstri Fuarı

China International Industry Fair – CIIF, Çin’in Shanghai şehrinde düzenlenen Uluslararası Endüstri Fuarıdır. East Best Group  tarafından organize edilen China International Industry Fair, Endüstriyel Ürünler  sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretcileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Çin'in Şanghay kentindeki Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 5 gün süren etkinlikte, Endüstriyel Ürünler sergilenmektedir. Uluslararası katılımcılar, sektöre yönelik geniş ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadırlar.

Çin Uluslararası Endüstri Fuarı, 1999 yılında, yabancı yatırımcılar ve Çin vatandaşları ile uluslararası ticaret arasındaki ortak girişim fırsatlarını teşvik etmek ve doğrudan yabancı yatırımları çekmek amacıyla düzenlenmiştir. Günümüzde ekipman üretimi konusunda uluslararası bir endüstri markası sergisi haline gelmiştir.

CIIF, Çin'in yanı sıra uluslararası ticaret, iletişim ve endüstriyel alandaki işbirliği için dünyaya açılan önemli bir pencere ve platformda üretim için lider bir etkinliktir.

Fuarda,  Metal kesme tezgahları, metal şekillendirme tezgahları, özel tezgahlar, sayısal kontrol sistemleri, dijital okumalar ve takım tezgahları, elektrikli aletler, takım tezgahları, yedek parçalar ve yardımcı ekipman, aşındırıcılar, kesme aletleri, fikstürler ürünleri sergiliyor. 

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: