Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.5gcmm.com/

Fuar, kamusal alanlarda, ekonominin çeşitli sektörlerinde ve evdeki tüm bağlı mobil makineler için 5G uygulamalarının tam gamını sunacak. Katılımcılar donanım, yazılım ve hizmetleri aşağıdaki alanlarda eksiksiz çözümler ve sistemler için yapı taşları olarak gösterecek: bulut, mobil platformlar, sistem entegrasyonu, uygulama yazılımı ve BT güvenlik teknolojisi, iletişim teknolojisi, mobil makineler için otomasyon teknolojisi ve mobil uygulamalar. Ziyaretçiler açısından, 5G CMM Expo, otomotiv ve otomotiv taşeron endüstrisi, lojistik, Akıllı Şehir çözümleri, enerji endüstrisi, bina otomasyonu, güvenlik teknolojisi dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerden ve teknik uzmanlardan ve karar vericilere yöneliktir.

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024