Fuar Hakkında

Hannover'deki Cosmetica, Stuttgart, Frankfurt ve Berlin'de daha fazla etkinlikle kendisini öncü bir endüstri etkinliği olarak kuran kozmetik endüstrisi için uluslararası bir fuar. Yılda bir kez gerçekleşir ve sadece  ticaret ziyaretçilerine açıktır.Katılımcılar, sergi alanlarında dekoratif ve besleyici kozmetikler, güzellik bakım ekipmanları, doğal kozmetikler, makyaj, tırnak ve ayak bakımı ve kozmetik aksesuarları gibi gelişmekte olan ürünlerin yanı sıra gelişmiş ürünleri de göstermektedir. Ziyaretçiler bu ürünleri pratik atölyelerde, makyaj şovlarında ve ürün tanıtımlarında öğrenebilir ve en yeni teknikleri deneme olanağına sahip olabilirler. Cosmetica'ya , fuarın tüm ziyaretçileri için ücretsiz olan ve ünlü konuşmacıların ve uzmanların kozmetik endüstrisinin son trendleri ve gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olduğu bir kongre eşlik etmektedir.Aromaterapi, güzellik bakım ekipmanları, vücut bakım ürünleri, kozmetik cihazlar, kozmetik ekipman, dekoratif kozmetik, epilasyon ekipmanları, yüz bakım ürünleri, gıda takviyeleri, ayak bakımı, hediye kutuları, epilasyon ürünleri, lazer ekipmanları, tırnak tasarımı, tırnak modelleme, doğal kozmetik, parfüm, kalıcı makyaj, podiatri, promosyon ürünleri,güneş bakım ürünleri balşıca ürün gruplarıdır.

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

24 February 2024 / 25 February 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024