Drinktec Munich

Yiyecek

Drinktec Munich

12 Eylül 2022 - 16 Eylül 2022

Messe Münih , Münih , Almanya

Messe Münih

Fuar Hakkında

Drinktec Munich, Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenen, Uluslararası İçecek Fuarıdır. Messe Muenchen tarafından organize edilen Drinktec Munich fuarı, gıda, yiyecek, içecek teknolojisi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır.

1951 yılında ilk defa Deutsche Brauerei Ausstellung adıyla açılan sergi, daha sonra 2005 te değiştirilen drinktec-interbrau adıyla her yıl eylül ayında düzenlenmektedir. Fuar, Pazar ve endüstri liderleri yanı sıra bölgesel ve orta ölçekli şirketler gibi üreticiler ve tedarikçileri dünyanın her yerinden üreticiler ve satıcılarla içecek ve sıvı gıda için birleştirmektedir.

Sergilenen ürün yelpazesi, sıvı gıdalar dahil olmak üzere, ham madde ve lojistik çözümleri de dahil olmak üzere, her türlü içeceğin üretimi, şişelenmesi, ambalajlanması ve pazarlanması için en son teknolojileri içermektedir. Drinktec'in hedef kitlesi; üreticiler, içecek dağıtıcıları ve sıvı gıdadır.

Katılımcı firmalar, tüm proses zinciri için ham maddelerden ve üretimden, doldurma ve ambalajlamadan dağıtıma kadar teknoloji ve sistem çözümleri sunmaktadırlar. Dört yılda bir yapılan fuar,  bilgi ve iletişim platformu olarak, büyük ve küçük, bölgesel ve küresel şirketler için bir buluşma yeridir ve en yüksek düzeyde mesleki bilgi sağlar.

Fuarda, süt ve sıvı gıdalar, dolum ve paketleme teknolojisi, süreç otomasyonu, mühendislik, kontrol ve BT çözümlerinin üretilmesi ve işlenmesi için proses teknoloji alanlarında kendi ürün ve hizmetler içecek ve sıvı gıda, konteyner, ambalaj malzemeleri, ambalaj ile ve kapakları, hammadde, katkı maddeleri ve ajanlar, enerji, su ve atık su, aynı zamanda besin, malzemeleri ve mobil olanakları için PET teknolojisi sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Messe Münih

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.