Fuar Hakkında

EMO Hannover, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen, Uluslararası Metal İşleme Endüstrisi Fuarıdır. Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken E.V. tarafından organize edilen EMO Hannover makineler, metal işletme, kaynak ve üretim teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

EMO Hannover, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır.

İlk olarak 1951 yılında EEmo adıyla düzenlenen sergi 1975 de Emo olarak değiştirilerek günümüze kadar devam etmektedir. EMO, Hannover ve Milano'da dönüşümlü olarak gerçekleştirilmektedir. Fuar katılımcıları bu fuarda, en yeni materyallerini sergilemektedirler. Üreticiler ve kullanıcılar arasında bilgi alışverişi yapmak için çok sayıda konferans ve forum  düzenlenmektedir.

EMO Messe Hannover'de, takım tezgahlarından, hassas araçlardan, otomasyon bileşenlerinden müşteri odaklı sistemlere kadar tüm metal işleme teknolojisini sunuyor. Çeşitli etkinlikler ve özel gösteriler düzenlenmektedir.

Fuarda, Araçlar Şekillendirme aletleri, sac, sac metal, elektronik bileşenler sıkma tezgahlar, hassas aletler, CIM, CAD / CAM, esnek üretim, montaj teknolojisi, işleme teknolojisi, fabrika otomasyonu, endüstriyel robotlar, araçlar metal işleme, kesme ve araçları sıkma sistemleri, enstrümantasyon, test cihazları, kaynak sansör, Torna Makinaları, Sondaj Makinaları, Delme Makinaları, Freze Makinaları, Esnek İmalat hücreler ve sistemleri, Bileme Makinaları, Kesim ve Terbiye makinaları, Oluk açma ve rendeleme makinaları, Testere ve Kesme makinaları, Vidalama ve İs makinaları, Parlatma makinaları, Çapak alma makinaları, Sac kesme makinaları, Sac körleme, Delme makinaları, Sac şekillendirme makinaları, Sac isleme merkezleri ve esnek sac isleme presler, Özel uygulamalar için presler, bar, Bolum ve Boru isleme makinaları, Tel şekillendirme makinaları, Cıvata, Vida ve perçin üretim, Metal şekillendirme makinaları, Elektroerozyon ve Elektrokimyasal makinaları, Markalama ve Oyma makinaları, Eğitim amaçlı makinalar, Kaynak, Kesme ve Gaz kesme makinaları, sanayi fırınlar, ışıl işlem sistemler, Yüzey teknoloji makinaları, Araçları kesme, Araçları şekillendirme, Aşındırıcı araçlar ve ürünleri, El aletleri, Takımlama aletleri ve sistemleri, Bağlama cihazları, Mekanik parçalar, Hidrolik ve pnomatik elemanlar, Kontrol ve Sürücü sistemler, Yağlama ve soğutma, Is parçası ve takım taşıma, Atölye ekipmanları, Depolama ve Taşıma için otomasyon ürünleri sergilenmektedir.

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024

EuroTier Hannover

EuroTier Hannover

12 November 2024 / 15 November 2024