Fuar Hakkında

EuroBLECH, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen, Uluslararası Sac Metal İşleme Teknolojileri Fuarıdır. Mack Brooks Exhibitions tarafından organize edilen EuroBLECH, makineler, metal işletme, kaynak ve üretim sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

EuroBLECH, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret Fuarıdır.

EuroBLECH, sac işleme uzmanları arasında, şov, sac metal işinin her alanında en yeni ekipman ve hizmetleri bulmak için önemli bir pazar yeri olarak ün kazanmıştır. Her iki yılda bir düzenlenen fuarda, sektördeki yenilikleri sunulmaktadır. Bilimsel araştırmalardan tasarımcıların, kalite yöneticilerinin, alıcıların, ustaların ve uzmanların büyük bir buluşmasıdır.  EuroBlech, dünyanın her yerinden yüksek standartlarda profesyonelleri cezbeden dünya çapında bir metal endüstrisi  etkinliğidir.

Fuarda, Sac levha, boru, profiller (demirli ve demirsiz), bitirilmiş ürünler, aksamlar, tertibatlar, işleme tarzı, ayırma, kesme, şekillendirme, esnek sac levha işleme, boru/profil işleme, makine elemanları, sac levha işleme / plastik karma yapılar, birleştirme, kaynak, bağlama, eklemeli üretim (metal 3D baskı), sac levha yüzey işleme, aletler, boyalar, kontrol, düzenleme, ölçüm, test, kalite garantisi, veri işleme, donanım ve yazılım, fabrika ve depo ekipmanları, çevre koruma, geri dönüşüm,iş yerinde güvenlik, Ar-GeSac levha, boru, profiller (demirli ve demirsiz), bitirilmiş ürünler, aksamlar, tertibatlar, işleme tarzı, ayırma, kesme, şekillendirme, esnek sac levha işleme, boru/profil işleme, makine elemanları, sac levha işleme / plastik karma yapılar, birleştirme, kaynak, bağlama, eklemeli üretim (metal 3D baskı), sac levha yüzey işleme, aletler, boyalar, kontrol, düzenleme, ölçüm, test, kalite garantisi, veri işleme, donanım ve yazılım, fabrika ve depo ekipmanları, çevre koruma, geri dönüşüm,iş yerinde güvenlik, Ar-Ge ürünleri sergilenmektedir.

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

22 October 2024 / 25 October 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024