Fuar Hakkında

EuroBLECH, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen, Uluslararası Sac Metal İşleme Teknolojileri Fuarıdır. Mack Brooks Exhibitions tarafından organize edilen EuroBLECH, makineler, metal işletme, kaynak ve üretim sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

EuroBLECH, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret Fuarıdır.

EuroBLECH, sac işleme uzmanları arasında, şov, sac metal işinin her alanında en yeni ekipman ve hizmetleri bulmak için önemli bir pazar yeri olarak ün kazanmıştır. Her iki yılda bir düzenlenen fuarda, sektördeki yenilikleri sunulmaktadır. Bilimsel araştırmalardan tasarımcıların, kalite yöneticilerinin, alıcıların, ustaların ve uzmanların büyük bir buluşmasıdır.  EuroBlech, dünyanın her yerinden yüksek standartlarda profesyonelleri cezbeden dünya çapında bir metal endüstrisi  etkinliğidir.

Fuarda, Sac levha, boru, profiller (demirli ve demirsiz), bitirilmiş ürünler, aksamlar, tertibatlar, işleme tarzı, ayırma, kesme, şekillendirme, esnek sac levha işleme, boru/profil işleme, makine elemanları, sac levha işleme / plastik karma yapılar, birleştirme, kaynak, bağlama, eklemeli üretim (metal 3D baskı), sac levha yüzey işleme, aletler, boyalar, kontrol, düzenleme, ölçüm, test, kalite garantisi, veri işleme, donanım ve yazılım, fabrika ve depo ekipmanları, çevre koruma, geri dönüşüm,iş yerinde güvenlik, Ar-GeSac levha, boru, profiller (demirli ve demirsiz), bitirilmiş ürünler, aksamlar, tertibatlar, işleme tarzı, ayırma, kesme, şekillendirme, esnek sac levha işleme, boru/profil işleme, makine elemanları, sac levha işleme / plastik karma yapılar, birleştirme, kaynak, bağlama, eklemeli üretim (metal 3D baskı), sac levha yüzey işleme, aletler, boyalar, kontrol, düzenleme, ölçüm, test, kalite garantisi, veri işleme, donanım ve yazılım, fabrika ve depo ekipmanları, çevre koruma, geri dönüşüm,iş yerinde güvenlik, Ar-Ge ürünleri sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Messegelände Hannover

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.