EuroTier Hannover

Tarım & Hayvancılık Fuarı

EuroTier Hannover

9 Şubat 2021 - 12 Şubat 2021

Messegelände Hannover , Hannover , Almanya

DLG Exhibitions

ONLINE FUAR

Fuar Hakkında

 Profesyonel hayvan yetiştiricilerinin bir araya geldiği dünyanın en büyük fuarı, Hannover / Almanya'da bulunan dünyanın en geniş fuar alanında gerçekleşiyor. Bu yıl yine kümes hayvanları, sığır, domuz ve koyun yetiştiriciliği konularından, biyoenerji ve hatta su ürünleri yetiştiriciliğine kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan bir program sizleri bekliyor. Hayvan yetiştiriciliği, hizmetleri ve yönetimi hakkında son trendleri ve bütün yenilikleri bulacaksınız.

Hayvansal ürünlerin üretimi üzerine tekniklerin ve son teknolojilerin tanıtılacak olması, Eurotier fuarının sektör profesyonellerinin buluşma noktası olmasını sağlamıştır. Etkinlikte, besicilikten market raflarındaki paketlenmiş ete kadar tüm süreç ele alınacaktır.

Eurotier Fuarında ürün olarak, Tarım, Ormancılık, Bahçe Bitkileri, Bağcılık, Su ürünleri, Hayvancılık, Aerology cihazları, havalandırma, hayvan yetiştirme teknikleri, hayvan ıslahı, su ürünleri, bioenerji, biogaz, biokütle, ıslah birlikleri, damızlık sığır, yapı malzemeleri, sığır yetiştiriciliği, evcil hayvanlar, enerji yönetimi, çevre mühendisliği, besleme malzeme hazırlama, besleme malzeme muhafazası, sağım teçhizatları, fotovoltaik dönüşüm , tavukçuluk işleme, kümes hayvanları-tarım, güç ısı teknoloji, yenilenebilir enerji, ahır ekipmanları, ahırlar, veterinerlik donanımları, veteriner ilaçları sergilenecektir.

Eurotier Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Sanayi Fuarı dünyanın lider fuarı olma özelliğini yıllardır korumakta... Sektör profesyonelleri için bir buluşma noktası olacak olan fuar, bu sene de  dünyanın her tarafından yüksek sayıda ziyaretçi ve katılımcılarını ağırlayacak..

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Messegelände Hannover

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti , HIS Travel iştirakıdır.