Fuar Hakkında

 Profesyonel hayvan yetiştiricilerinin bir araya geldiği dünyanın en büyük fuarı, Hannover / Almanya'da bulunan dünyanın en geniş fuar alanında gerçekleşiyor. Bu yıl yine kümes hayvanları, sığır, domuz ve koyun yetiştiriciliği konularından, biyoenerji ve hatta su ürünleri yetiştiriciliğine kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan bir program sizleri bekliyor. Hayvan yetiştiriciliği, hizmetleri ve yönetimi hakkında son trendleri ve bütün yenilikleri bulacaksınız.

Hayvansal ürünlerin üretimi üzerine tekniklerin ve son teknolojilerin tanıtılacak olması, Eurotier fuarının sektör profesyonellerinin buluşma noktası olmasını sağlamıştır. Etkinlikte, besicilikten market raflarındaki paketlenmiş ete kadar tüm süreç ele alınacaktır.

Eurotier Fuarında ürün olarak, Tarım, Ormancılık, Bahçe Bitkileri, Bağcılık, Su ürünleri, Hayvancılık, Aerology cihazları, havalandırma, hayvan yetiştirme teknikleri, hayvan ıslahı, su ürünleri, bioenerji, biogaz, biokütle, ıslah birlikleri, damızlık sığır, yapı malzemeleri, sığır yetiştiriciliği, evcil hayvanlar, enerji yönetimi, çevre mühendisliği, besleme malzeme hazırlama, besleme malzeme muhafazası, sağım teçhizatları, fotovoltaik dönüşüm , tavukçuluk işleme, kümes hayvanları-tarım, güç ısı teknoloji, yenilenebilir enerji, ahır ekipmanları, ahırlar, veterinerlik donanımları, veteriner ilaçları sergilenecektir.

Eurotier Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Sanayi Fuarı dünyanın lider fuarı olma özelliğini yıllardır korumakta... Sektör profesyonelleri için bir buluşma noktası olacak olan fuar, bu sene de  dünyanın her tarafından yüksek sayıda ziyaretçi ve katılımcılarını ağırlayacak..

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

12 November 2024 / 15 November 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024