Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://exporeal.net/en/

Expo Real, yılda bir kez Münih'teki fuar alanlarında düzenlenen uluslararası bir emlak ve yatırım fuarıdır. Avrupa'daki endüstri için en büyük B2B ticaret fuarı olan fuar, sektörler arası ve ulus ötesi projeler, yatırımlar ve finansman için iş odaklı ağ oluşturma anlamına gelmektedir. Katılımcılar ve ziyaretçiler arasında proje geliştiricileri ve proje yöneticileri, yatırımcılar ve finansörler, danışmanlar ve acenteler, mimarlar ve planlamacılar, kurumsal emlak yöneticileri, genişleme yöneticileri ve gayrimenkul sektörünün tüm değer zincirini yansıtan ekonomik bölgeler ve şehirler bulunmaktadır. Sempozyum, konferans ve yuvarlak masa toplantılarından oluşan gösterge niteliğindeki konferans programı ile fuar, sektörün iletişim ve bilgi platformu olarak hareket etmektedir. Uluslararası üne sahip konuşmacılar en son trendler hakkında bilgi verir, gayrimenkul, yatırım ve finans piyasalarının yenilikleri ve gelecekteki beklentileri. Bu nedenle Expo Real, gayrimenkul endüstrisinin güncel eğilimleri ve sorunları hakkında ayrıntılı bilgi verir ve bu nedenle uzmanlarla iletişim kurmak ve yeni bağlantılar kurmak için ideal bir platformdur. 2018 yılında  41 ülkeden yaklaşık 2095 katılımcı ve 72 ülkeden 45058 ziyaretçi ağırladı.

Fuar Alanı
Messe Münih
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

7 October 2024 / 9 October 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024