Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://expopharm.eu/

Expopharm, kendisini eczacılık sektörü için önde gelen bir Avrupa ticaret fuarı olarak kuran uluslararası bir ilaç fuarıdır. Düsseldorf ve Münih arasında değişen fuar yılda bir kez gerçekleşir.Expopharm 1949'da "ilaç fuarı" olarak kuruldu ve bugün eczacılık dünyasının ilaç, tuvalet malzemeleri, gıda takviyeleri, doğal ilaçlar gibi eczacılık ekipmanı ve teknik literatür gibi en önemli yeniliklerini içermektedir.Expopharm, en önemli konular ve ziyaretçiler arasındaki uluslararası değişim için bilgilendirici bir buluşma yeridir ve ithalatçılara ve ihracatçılara iş yapmak ve ağ oluşturmak için mükemmel bir platform sunar.

Fuar Alanı
Messe Münih
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

9 October 2024 / 12 October 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024