Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: http://www.fmachina.cn/expo/en/

2015 yılında kurulan ve her sene dönen konumlarda gerçekleşen FMA China, Çin Gıda profesyonel bir uluslararası kaynak fuarı yanı sıra yabancı işletmelerin Çin pazarını genişletmek için önemli bir platform olarak hizmet vermektedir önemli bir fuardır. Etkinlik, dünya çapında Gıda, Et, Su ve Süt işletmelerinin öğrenme ve değişim, ekonomi ve ticarette müzakere etme, iş geliştirme ve marka itibarını artırmaları için yaşam boyu bir fırsattır. Yiyecek ve içecek, et ve et ürünleri, su ürünleri, süt ve süt ürünleri, şarap ve alkollü içkiler, meyve ve sebze, fındık, teneke kutular, çay ve kahve, özel diyet, sağlık gıda, yağ, şeker, seyahat (havacılık, seyir, demiryolu ) catering gıda, merkezi mutfak, soğuk zincir lojistik, sınır ötesi e-ticaret, işleme teknolojisi ve paketleme ekipmanları, alet ve malzeme algılama gibi ürünlerin sergilendiği fuar, 2019 Mayıs Şangay'da , 640 katılımcı ve 63576 ziyaretçi konuk etmiştir.

Fuar Alanı
China Import and Export Fair
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

15 September 2024 / 17 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024