Fuar Hakkında

Food-Tech EurasiaTürkiye’nin İstanbul şehrinde şehrinde gerçekleştirilen, Uluslararası Gıda ve içecek Teknoloji Fuarıdır. Tuyap Fair and Exhibition Center tarafından organize edilen Food-Tech Eurasia fuarı, gıda, yiyecek, içecek teknolojisi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Food-Tech Eurasia,  sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. 

FoodTech Eurasia, Avrasya bölgesinin gıda işleme ve güvenliği için en büyük, en kapsamlı ve etkin ticaret fuarlarından biridir. En son gıda işleme, gıda depolama ve aktarma, gıda katkı maddeleri, gıda hijyeni ve çok daha fazlasını sunmaktadır.

Bölgesinin en çok tercih edilen ambalaj endüstrisi fuarı olan Avrasya Ambalaj İstanbul ile güçlerini birleştiren Food-Tech Eurasia; çikolata, şekerleme ve pastacılık ekipmanlarından et ve süt ürünleri teknolojilerine, soğuk zincir ekipmanlarından gıda güvenliğine, işleme ve dolum teknolojilerinden ambalaj üretimine kadar geniş bir yelpazede, yiyecek ve içecek üreticilerinin markalarına ve ürünlerine değer katacak güvenilir, yüksek kalitede çözümleri bir araya getirmektedir.

Fuarda, Sıvı Gıda, Et, Süt, Unlu- Çikolatalı Mamüller, Metve, Sebze, Bakliyat İşleme, Üretim Makine Sistem ve Ekipmanları, Gıda Güvenliği, Kalite Kontrol Cihaz ve Sistemleri, Soğutma, Havalandırma, Depolama v.b gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

TUYAP Fair and Exhibition Center

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.