Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.forum-vini.de/en

1985 yılında kurulan  Forum Vini, uluslararası bir şarap fuarıdır ve Almanya'daki şarap için en büyük tüketici fuarlarından biridir. Münih'te yılda bir kez düzenlenen fuar, özellikle tadım fırsatları ve cazip bir programla satış şovu olarak kanıtlanmış konsepti ile özel müşterilere yöneliktir. Ana ürünler, şarap, köpüklü şaraplar ve alkollü içeceklerin yanı sıra Forum Vini, bu ana ürün alanını tamamlayan ürünler ve hizmetler için ideal bir pazar sunmaktadır. Bunlar arasında bölgesel ve ulusal spesiyaliteler, kaliteli yemekler ve şekerlemeler de bulunmaktadır.Forum Vini, profesyoneller ve genel halk için bir buluşma noktasıdır, ve dünyanın dört bir yanından şaraplar ve alkollü içkiler sunmaktadır. 

Fuar Alanı
MOC, Munich, Germany
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

15 November 2024 / 17 November 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024