Gitex Technology Week

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ofis Ekipmanları Fuarı

Gitex Technology Week, Birleşik Arap Emirlikleri’nin  Dubai şehrinde düzenlenen Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ofis Ekipmanları Fuarıdır. Dubai World Trade Centre  tarafından organize edilen Gitex Technology Week, Tüketici Elektroniği, TV, Yayıncılık Teknolojisi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Gitex Technology Week, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır.

1981'de GITE olarak  Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde tek salon olarak başlayan Fuar, günümüzde 10 sergi alanına ulaşmıştır. 5 gün süren sergi, teknoloji dünyasındaki en yeni ürünlerden ve yeniliklerden bazılarını sergiliyor ve dünyanın dört bir yanından gelen markalar yer almaktadır. GITEX sadece fuar değil çok özel bir kitlenin oluşturduğu  konferanslar yer almaktadır.

En son yeniliklerden kolay ve erişim mekanında öğreneceğiniz en önemli dersleri içeren teknoloji dünyasıdır.  Diğer endüstri uzmanlarınız, etkileyicileriniz ve üst düzey karar vericilerle bağlantılar kurmak için güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Endüstrinize en uygun yenilikleri takip edebilirsiniz.

Fuar, IT ve iletişim sektörüne adanmış bir etkinliktir ve en yeni bulut bilişim tasarımları, otomasyon yazılımı, ERP çözümleri, Veri Hareketliliği ve güvenliği, izleme cihazları ve daha fazlasını sunmaktadır. Petrol ve Gaz, Sağlık, Hükümet, Perakende ve Bankacılık ve Finans sektörlerine giriş yapan bu IT etkinliği, dünyanın en önemli endüstriyel bölümlerine bütünsel çözümler getirmektedir.

Teknoloji, Bilgisayar, Bilgi Teknolojisi, Yazılım, Dijital Pazarlama, Teknoloji Yönetimi ve Mobil Uygulamalar ile ilgili  sergiler yapılmaktadır.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: