Global Sources Lifestyle Show

Hediyelik Eşya ve Promosyon

Global Sources Lifestyle Show

27 Ekim 2020 - 30 Ekim 2020

AsiaWorld-Expo , Hong Kong , Çin

Global Sources

FUAR ERTELENDİ

Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.globalsources.com/TRADESHOW/HONGKONG-LIFESTYLE.HTM?source=GSE_freelisting_HK024&WT.mc_id=8009556#

Yılda iki kez gerçekleşen fuar;Seyahat Eşyaları: Ürün envanterinize günümüzün olmazsa olmaz seyahat esaslarını ve ürünlerini ekleyerek dünyanın ikinci en büyük büyüyen sektöründen pazar payınızı alabilirsiniz. Sağlık ve Güzellik: Sağlık, kozmetik, bakım ve kişisel bakım ürünlerinde yeni en çok satanları tedarik ederek, sağlık ve güzellikteki patlayan işlerden faydalanabilirsiniz. Ev Dekorasyonu: dekorasyonlardan mutfak gereçlerine ve sofra takımlarına kadar müşterilerinizin evlerini vurgulamak için ihtiyaç duyduğu en yeni stilleri ve tasarımları edinebilirsiniz. Hediyeler ve Kırtasiye: Farklı pazar gereksinimlerinize uygun benzersiz ve yaratıcı hediye ve kırtasiye fikirleri edinebilirsiniz.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

AsiaWorld-Expo

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.