Fuar Hakkında

Gulfood Dubai, Birleşik Arap Emirlikler’in Dubai şehrinde düzenlenen, Uluslararası Gıda Fuarıdır. Dubai World Trade Centre  tarafından organize edilen Gulfood Dubai, Gıda, Yiyecek, İçecek teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Gulfood Dubai, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. Asya'da iş ilişkileri kurmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır.

İlk defa 1987 yılında açılan Gulfood Manufacturing, bölgedeki en büyük gıda ve içecek işleme endüstrisi etkinliğidir. uluslararası ve uluslararası talebe hizmet etmek için önde gelen uluslararası üretim ve işleme merkezi olarak bölgenin olgun iş potansiyelini kabul edilmektedir. Üç gün süren fuar, küresel yiyecek ve içecek üretimini şekillendiren yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Fuarda ayrıca yeni kurulan işletmeler için profesyonellerden bilgi edinmek ve onların altında eğitim almak için seminerler düzenlenmektedir. Gulfood Conference, endüstri liderlerinin Helal gıda, gıda bilimi ve üretim, küresel gıda güvenliği ve halk sağlığı gibi öncelikli konular hakkında değerli bilgiler  sunmaktadır.

Profesyonellerin, markaların ve iş dünyasının mevcut fad'ları takip etmeye, rekabetçi tedarikçilerle buluşmaya ve endüstri fiyatları ve gelecek trendler hakkında gerçek zamanlı bilgi edinme olanağı sağlamaktadır.

Fuarda, Yiyecek, içecek, gıda makinaları, gıda teknolojisi, ambalaj, otel ekipmanları, catering donanımları, catering, otel ekipmanları, mobilya, aydınlatma, mobilya, ev eşyaları, catering donanımları, soğutma, malzeme, ocak, fırın ekipmanları, ambalaj makineleri, buzdolabları ve dondurucular sergilenmektedir. 

Fuar Alanı
Dubai World Trade Centre
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.