Fuar Hakkında

Uluslararası Endüstriyel Teknoloji Fuarı Enerji verimliliğinin artırılması, yenilenebilir enerji, sanayi otomasyonu, enerji teknolojileri, tedarik ve hizmetler ile geleceğin teknolojilerinin öne çıkacağı Hannover Messe 2018 Uluslararası Endüstri Fuarı 31 Mart - 4 Nisan 2025 tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde yapılacaktır. Dünyanın en önemli teknolojik etkinliklerinden biri durumundaki fuarın bu yılki partner ülkesi Hollanda'dır. Endüstriyel otomasyon, enerji, enerji teknolojileri, rüzgar, mobil teknolojiler, sanayi malzemeleri ve comvac gibi 13 adet sanayi ve endüstri odaklı uluslararası fuarı bünyesinde barındıracak olan etkinlikte rüzgar enerjisi üretimi ve teknoloji bileşenleri 2017 yılının ana temalarını oluşturmaktadır. Bu nedenle enerji sektörünün büyük ilgi göstereceği fuara, üretim uzmanları ile kamu sektöründen profesyonellerin katılması beklenmektedir. Fuar süresince çok sayıda kongre, tartışma forumu, seminerin yapılacağı etkinlikte , yarının trendlerine duyarlı olma ve iş dünyası, siyaset ve endüstri arasındaki serbest bilgi akışından yararlanma gibi olağanüstü fırsatlar sağlamaktadır. 2017 yılında fuarda Türkiye`den 136 katılımcının 4 bin 360 metre kare ile yer aldığı, 2018 yılında ise yaklaşık 150 katılımcının 6 bin metre karelik alanla fuara katılacağı tahmin edilmektedir.

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024