Fuar Hakkında

1978 yılında kurulan ve yıllık olarak gerçekleştirilen Heim + Handwerk, özel el sanatları, bağımsız tasarım etiketleri ve tanınmış mobilya markaları ile ziyaretçileri ve katılımcıları 76.000 metrekarelik bir alanda ağırlamaktadır.2018 yılında  1141 katılımcı ve 125000 ziyaretçi konuk eden fuar; Balkonlar, banyolar, yatak odası mobilyaları, yapı bileşenleri, yapı malzemeleri, kış bahçesi, el sanatları, dekoratif ürünler, kapılar, zeminler, tam evler, mobilya, mobilya, garaj, bahçe, hediyelik eşyalar, ısıtma teknolojisi, ev aletleri, ev mobilyalar, spa küvetleri, ev eşyaları, kızılötesi kabinler, yalıtım malzemeleri, iç tasarım, takı, mutfak aletleri, mutfak mobilyaları, mutfaklar, aydınlatma teknolojisi, minder, duvar resimleri, müzik aletleri, yenilenebilir enerjiler, çatı kaplama, sıhhi tesisler, saunalar, uyku sistemleri, merdivenler, havalandırma teknolojisi, pencereler gibi ürünleri sunmaktadır.

Fuar Alanı
Messe Münih
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

27 November 2024 / 1 December 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024