Heimtextil Frankfurt

Ev Tekstili & Moda Fuarı

Heimtextil Frankfurt

12 Ocak 2021 - 15 Ocak 2021

Messe Frankfurt , Frankfurt , Almanya

Messe Frankfurt

Fuar Hakkında

Heimtextil Frankfurt, Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen, Uluslararası Ev Tekstili Ürünleri Fuarıdır. Messe Frankfurt tarafından organize edilen Heimtextil Frankfurt, Tekstil, Moda, Kumaş, Ev Tekstili, Deri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Heimtextil Frankfurt, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. 

1971'den beri her yıl düzenlenen, dört gün süren sergide, dünyanın dört bir yanındaki üreticiler, perakendeciler ve tasarımcılar için bir iş ve bilgi platformu olarak hizmet vermektedir.

Dünyanın her yerinden gelen katılımcı ve ziyaretçilerden oluşan fuarda, iç mimari, tasarım ve mimarlık alanlarının ticaretinden yüksek talep almaktadır. Buda, üreticiler, distribütörler, alıcılar ve karar alıcılar için önemli bir bileşen haline geldiğini göstermektedir.

Heimtextil Frankfurt, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Duvar kağıtları, duvar kaplamaları, duvar kağıdı aksesuarlar, renkler, vernikler, duvar dekorasyonu, Dekoratif kumaşlar, perdeler, perde aksesuarları (tekstil), Mobilya kumaş, mobilya deri, dekoratif yastıklar, suni deri ,Zemin, Halılar, halı, döşeme, kapı paspaslar Güneş / deco sistemleri, İç güneş koruma sistemleri, açık güneş koruma sistemleri, perde çubuklar ve perdeler için sürgülü raylar, Duvar sistemleri, İplikler, Masa ve mutfak örtüleri, masa süslemeleri, kaplanmış masa örtüleri, folyolar ,Banyo tekstil ve aksesuarları, çarşaf, yatak, Su yatakları, dekoratif yastıklar (yatak), minder , Premium Koleksiyonlar Classic - banyo, yatak, masa, Premium Koleksiyonlar Moda - banyo, yatak, masa, dijital baskı makineleri, dijital baskı yazılımı, dijital baskı aksesuarları , tasarım stüdyoları, CAD / CAM, ink-jet , ev teknolojisi , uzman yayınlar, dergiler gibi ürünler sergilenmektedir.

Messe Frankfurt

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza onayı veriyorum


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2020 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.