Fuar Hakkında

Vinexpo şarap ve alkollü içkiler için en büyük ticaret fuarlarından biridir ve şarap ve alkollü içecekler dünyasının tüm profesyonellerini bir araya getirir. Toptancılardan, perakendecilerden, alıcılardan, restorancılardan, sommelierlerden ithalatçıya. Bu fuar şarap ve alkollü içkiler dünyası için eşsiz bir platform, tüm pazar yapıcıları bir araya getirecek bir yer. Uluslararası bir etkinlik olarak, spektrum küçük üreticilerden büyük ölçekli üreticilere kadar uzanmakta ve tüm şarap ve alkollü içecekler dünyasını sunmaktadır. 

Fuar Alanı
Hong Kong Convention and Exhibition Centre, Hong Kong
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024