Fuar Hakkında

AA Frankfurt, Almanya’nın Hannover şehrinde  düzenlenen, Uluslararası Motor Show Fuarıdır. Messe Frankfurt tarafından organize edilen IAA Frankfurt, otomobil, Ticari Araçlar, Raylı Sistemler, Motosiklet, Bisiklet sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

IAA Frankfurt sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. 

Uluslararası Otomobil Arabaları Fuarı (IAA - Internationale Automobil-Ausstellung), otomobil endüstrisi geliştiren, üreten veya kullanan herkes için oluşturulan, dünyanın en kapsamlı otomotiv endüstrisi fuarıdır. Fuar dünyanın en büyük otomobil fuarı ve hem profesyonel hem de özel ziyaretçilere açıktır.  Fuara, fuar programını tamamlayan otomotiv endüstrisindeki araştırma ve geliştirme sonuçları gibi konularda çeşitli dersler, sunumlar ve tartışmalar eşlik ediyor.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Otomobil, tuning ve özel araç ve treylere ek olarak parçalar, aksesuarlar ve telematik ürünleri sergilenmektedir.

Fuar Alanı
Messe Frankfurt
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

17 September 2024 / 22 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024