IAA Frankfurt

Uluslararası Motor Show

AA Frankfurt, Almanya’nın Hannover şehrinde  düzenlenen, Uluslararası Motor Show Fuarıdır. Messe Frankfurt tarafından organize edilen IAA Frankfurt, otomobil, Ticari Araçlar, Raylı Sistemler, Motosiklet, Bisiklet sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

IAA Frankfurt sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. 

Uluslararası Otomobil Arabaları Fuarı (IAA - Internationale Automobil-Ausstellung), otomobil endüstrisi geliştiren, üreten veya kullanan herkes için oluşturulan, dünyanın en kapsamlı otomotiv endüstrisi fuarıdır. Fuar dünyanın en büyük otomobil fuarı ve hem profesyonel hem de özel ziyaretçilere açıktır.  Fuara, fuar programını tamamlayan otomotiv endüstrisindeki araştırma ve geliştirme sonuçları gibi konularda çeşitli dersler, sunumlar ve tartışmalar eşlik ediyor.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Otomobil, tuning ve özel araç ve treylere ek olarak parçalar, aksesuarlar ve telematik ürünleri sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak:


Etiketler: