Fuar Hakkında

IBA Munih, Almanya’nın Münih şehrinde  düzenlenen, Uluslararası Uluslararası Pastane, Şekerleme ve Atıştırmalık Fuarıdır.GHM Gesellschaft Fur Handwerksmessen MbH tarafından organize edilen IBA Munih, Gıda, Yiyecek, İçecek Teknolojisindeki sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

IBA Munih, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. 

Iba, her üç yılda bir  gerçekleşen fuar,  Fırıncılar, pasta şefleri, restorantlar, kafe sahipleri ve market perakendecilerinin yanı sıra otel profesyonelleri ve yemek servisleri için uluslararası buluşma noktasıdır. Katılımcılar tüm sektörden yenilikler sergiliyor ve sadece hammadde ve malzemeler açısından değil, aynı zamanda üretim ve proses teknolojisi açısından da pazardaki tüm yeni ürünlere  bakış açsı sunuyor.

Yabancı ziyaretçiler için Alman fırınlarının uzmanlığı hakkında bilgi veren fabrika turları sunulmaktadır. Seminerler ve tartışma forumları düzenlenmektedir.

Fuarda, Fırıncılıkla ilgili Tüm Ürünler, Fırın Teknolojisi, Ham Madde Teknikleri, Dondurma ve Krem Makinaları, Tesisat ve Soğutma Sistemleri Aksesuarlar, Klima, Otomasyon, Fırın Ekipmanları, Fırın Makineleri, Unlu Mamüller, Fırın Ajanlar, Pişirme Fırınları, Temel Malzemeleri, Cafe Mobilyaları, Nakit Sistemleri, Catering, Catering Malzemeleri, Çikolata, Temizlik Makineleri, Kahve, Pasta Makineleri, Dekorasyon, Bitmiş Ürünler Hijyen, Dondurma Makineleri, Laboratuvar Cihazları, Ekipmanları, Ambalaj Makineleri, Ambalaj Malzemesi, Ambalaj Teknolojisi, Proses Otomasyon, Süreç Mühendisliği, Soğutma Teknolojisi, Hizmetler, Dükkan İnşaatı Ölçme, Mağaza Dizaynı, Yazılım, Özel Amaçlı Giyim sergilenecektir.

Fuar Alanı
Messe Münih
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

24 October 2024 / 28 October 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024