IFA Berlin

Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı

IFA Berlin, Almanya’nın Berlin  şehrinde düzenlenen, Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarıdır.Messe Brlin  tarafından organize edilen IFA, Tüketici Elektroniği, TV, Yayıncılık Teknolojisi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

IFA Berlin, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuardır.

IFA Almanya'da 1924 ve 1939 yılları arasında yıllık bir etkinlikti. Ancak 1950'den itibaren 2005'e kadar iki yıllık olarak organize edildi.Günümüzde ise,  tüketici elektroniği, ev aletleri ve diğer teknoloji ve yazılım uygulamaları için dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından biri haline geldi. Alman medyasında günlük haberlerin bir sonucu olarak, radyo fuarı, bilginin ve reklam mesajlarının geniş bir şekilde yayılmasını sağlamış ve uluslararası hale gelmiştir.

Messe Berlin'deki sergi alanlarında altı gün boyunca,  katılımcı, perakendeciler, alıcılar ve sektörden uzmanlar için hizmetlerini sunmaktadır. Katılımcılara en son ürünlerini ve gelişmelerini genel halka sunmak için bir fırsat sunmaktadır.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Görsel-İşitsel Teknolojisi, Kablo Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi, Tüketici Elektroniği, Veri Koruma, Veri İletimi, Elektrikli Ev Aletleri, Bilgi Teknolojisi, Multimedya, Müzik Elektronik, Net İş, Online Hizmetler, Yazılım, Telekomünikasyon, Televizyon Teknolojisi gibi ürünler sergilenmektedir.

2020 Sanal Olarak Gerçekleşecektir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: