Fuar Hakkında

IFA Berlin, Almanya’nın Berlin  şehrinde düzenlenen, Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarıdır.Messe Brlin  tarafından organize edilen IFA, Tüketici Elektroniği, TV, Yayıncılık Teknolojisi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

IFA Berlin, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuardır.

IFA Almanya'da 1924 ve 1939 yılları arasında yıllık bir etkinlikti. Ancak 1950'den itibaren 2005'e kadar iki yıllık olarak organize edildi.Günümüzde ise,  tüketici elektroniği, ev aletleri ve diğer teknoloji ve yazılım uygulamaları için dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından biri haline geldi. Alman medyasında günlük haberlerin bir sonucu olarak, radyo fuarı, bilginin ve reklam mesajlarının geniş bir şekilde yayılmasını sağlamış ve uluslararası hale gelmiştir.

Messe Berlin'deki sergi alanlarında altı gün boyunca,  katılımcı, perakendeciler, alıcılar ve sektörden uzmanlar için hizmetlerini sunmaktadır. Katılımcılara en son ürünlerini ve gelişmelerini genel halka sunmak için bir fırsat sunmaktadır.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Görsel-İşitsel Teknolojisi, Kablo Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi, Tüketici Elektroniği, Veri Koruma, Veri İletimi, Elektrikli Ev Aletleri, Bilgi Teknolojisi, Multimedya, Müzik Elektronik, Net İş, Online Hizmetler, Yazılım, Telekomünikasyon, Televizyon Teknolojisi gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuar Alanı
Messe Berlin
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

6 September 2024 / 10 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024